E-posta :
  Şifre :
    ► Üye olmak istiyorum
    ► Şifremi Unuttum

Ankara Kulisi

Ümit Özdağ ve Buğra Kavuncu'nun 'mavi kan' kardeşliği
23 Ekim 2020 Cuma

 

İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ partisinin İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu ileri sürüyor.

“Ama kendisi de aynı zamanda FETÖ’nün yurt dışındaki en büyük sivil toplum örgütü olan Kazakistan iş adamları derneğinin başkan yardımcılığını yapmış.”

Buğra Kavuncu’da İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu. Peki bu kavga neyin habercisi? Ümit Özdağ yeniden MHP’ye mi dönmek istiyor? Buğra Kavuncu için soyadı geçmişten gelen bir hayalet mi yoksa avantaj mı? Meral Akşener gelişmelerle ilgili yakın çevresine neler anlattı? 

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN GÜNDEM YARATACAK İDDİA

Ümit Özdağ katıldığı bir televizyon programında partisinin lideri Meral Akşener’i eleştirerek İYİ Parti’nin HDP ile yakınlaşmaya başladığını söyledi. İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu içinde FETÖ’cülük iddiasında bulunarak Millet ittifakının en milliyetçi unsuru olan İYİ Parti’yi hem PKK hem de FETÖ ile dolayısıyla Cumhur ittifakının yapmak istediği üzere terörle irtibatlandırdı.

ÖZDAĞ NEDEN KAVUNCU'YU SEÇTİ?

Peki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’ye yönelik olarak yaptığı ‘evine dön’ çağrısı henüz tazeliğini korurken Özdağ bu hamleyi gerçekte hangi niyetle yaptı? Özdağ, olası MHP-İYİ Parti birleşmesi durumunda kalabalığa karışmadan önden makam bulabilmek maksadıyla mı hareket ediyor? Meral Akşener ile arasındaki iplerin kopma aşamasında olduğunu bildiğimiz Özdağ, neden kendisine hedef olarak Kavuncu’yu seçmişti?

Bu sorulara yanıt bulabilmek için öncelikle Oda TV davasına bakmamız gerekecek? İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ hakkında 26 Şubat 2020 günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yaptığı basın açıklamasında Libya’da şehit olan iki milli istihbarat teşkilatı görevlisinin isim ve rütbeleri ile görev ve faaliyetlerinin icra ettiği yerleri açıkladığı gerekçesiyle fezleke düzenlenmişti. TURKTIME’ın İYİ Parti kulislerinden edindiği bilgilere göre, Özdağ bu fezlekenin ardından kendini güvende hissedebilmek ve kamuoyu desteğini arkasına alabilmek için Meclis Başkanvekilliği koltuğuna talep açtı. Bu makam için partisinin lideri Meral Akşener ile görüşen Özdağ, Akşener’den ilk etapta olumsuz bir yanıt almadı ancak bir süre sonra Akşener, Özdağ’a bu talepten vazgeçmesi gerektiğini iletti. Akşener’in ipleri tamamen kopartan bu hamleyi neden yaptığını sorduğumuz İYİ Partililer, Özdağ’ın hakkındaki fezlekeden tedirgin olarak Genel Merkeze de baskı yapmak maksadıyla bu talebi sosyal medya desteğiyle yapmaya çalışmasının Akşener’in hoşuna gitmeyen bir davranış olduğunu belirttiler. Akşener ile Özdağ arasındaki zaten pamuk ipliğine bağlı olan ilişkide bu şekilde bitmiş oldu.

Peki Özdağ neden kendisine hedef olarak Kavuncu’yu seçti? Ümit Özdağ’ın aksine Buğra Kavuncu siyasette oldukça yeni bir isim. Kamuoyu onu henüz yakından tanımıyor. Fakat ikisinin de ortak bir özelliği var ki bu onları halef selef çerçevesinde birbirine rakip ve mevkidaş olarak algılayabilmelerini sağlıyor. TURKTIME’ın görüştüğü İYİ Partililer bu durum için İYİ Parti’de ‘mavi kan’ savaşı ifadesini kullanıyorlar. İki siyasetçinin ailelerinin geçmişine baktığımızda geleneksel ve milliyetçi kökenden gelen ve oldukça köklü olan Özdağ ve Kavuncu aileleriyle karşılaşıyoruz. İşte bu durumda milliyetçi tandanslı bir parti olan İYİ Parti’de savaş baltalarının mavi kanı akıtmak üzere saklandığı yerden çıkartılmasına neden oluyor. Geçmişin izlerini gururla taşıdığını her fırsatta dillendiren milliyetçi partinin bu üst düzey yöneticileri Türk’ün savaşçı yönünü de kuşanarak bu kez okları birbirlerine yöneltecekler gibi görünüyor.

Ümit Özdağ, MHP Kadın kollarının ilk Genel Başkanlığını yapacak olan Gönül Özdağ ve 27 Mayıs askeri müdahalesi döneminde Milli Birlik Komitesi üyesi olan Muzaffer Özdağ’ın oğlu. Milli Birlik Komitesi içinde Alparslan Türkeş ile beraber hareket eden babasının 13 Kasım 1960’ta Japonya’ya hükümet müşaviri olarak gönderilmesi nedeniyle Tokyo’da dünyaya geldi.

Buğra Kavuncu ise eski MİT mensubu Enver Altaylı’nın dayısı olmasının yanında akrabalık ilişkilerine göz attığımızda pek çok alanda oldukça etkili olan bir aile ile karşılaşıyoruz. Özbek kökenli istihbaratçı Ruzin Azar, milliyetçiler arasında oldukça tanınan bir isim olan baba Orhan Kavuncu ve ismi Roboski ile anılan general de bulunuyor. Bu isimler de Buğra Kavuncu’yu savaşta kolay bir hedef haline getiriyor. Kavuncu, hedef olarak seçilmekte ‘mavi kan’ için gerekli meziyetlere sahip olsa da Özdağ’ın milliyetçiler üstünde olduğu kadar etkiye sahip olmadığını bu savaştan ne şekilde çıktığı belirleyecek.

Özdağ’ın siyasi profiline mercek tuttuğumuzda MHP ile inişli çıkışlı başlayan mücadelesinin yeni bir aşamaya geçmek üzere olduğunu görebiliriz. Ailesi gibi MHP’nin çeşitli kademelerinde siyaset hayatına başlayan Özdağ, akademik çalışmalarını bir yandan sürdürürken diğer yandan da politik kimliğini milliyetçilik üstünde belirlemeye devam ediyordu. Özdağ, 2006 yılında MHP Kurultayı’nda Devlet Bahçeli’nin karşısında aday olduğunu açıklayınca adaylığı kesinleşemeden Kurultaya iki gün kala partisinden ihraç edildi. 2010 yılında mahkeme kararıyla MHP’ye geri dönebildi. Ancak aday olmasına karşı milletvekili seçilemedi. 2015 yılında parlamentoya girebilen ve MHP Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Özdağ, parti içi demokrasi gereğince kongre düzenlenmesini talep ederek bu görevden de istifa etti. Olağanüstü Kurultay tartışmaları başladığı 2016 yılına geldiğimizde Bahçeli’nin karşısında yeniden adaylığını koyduğu gibi kurultay mahkeme eliyle iptal edilince yeniden disipline sevk edildi ve MHP’den tekrar ihraç edildi. Bir yıl sonra MHP’den kopan ve kopartılan milliyetçi siyasetçilerle birlikte iktidar bloğunun karşısında konuşlanan İYİ Parti’nin kurucular kurulu arasına girerek 2018’de partinin İstanbul Milletvekili seçilse de Özdağ için sular hala durulmuş değildi. İYİ Parti’nin ikinci olağan kurultayında Genel Başkanlık iddiasını ortaya koymasına rağmen Koray Aydın gibi geri çekilerek liderlik koltuğunu Akşener’e bırak Özdağ, Bahçeli’nin ‘evinize dönün’ çağrısıyla eleştirel dozu yükseltmeye başladı.

ÖZDAĞ AKŞENER'E HABER GÖNDERMİŞ

Özdağ’ın katıldığı programın arka planında neler yatıyordu? Özdağ, programdan önce Akşener’le görüştü mü? TURKTIME'ın edindiği bilgilere göre, geçtiğimiz günlerde Meral Akşener İYİ Parti’den kopmak üzere olan milletvekilleri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Görüştüğü vekillerin bir kısmı da İYİ Parti ile aynı doğrultuda hareket etmeleri hususunda ikna etti. Ancak bu görüşmelere Ümit Özdağ davet edilmedi. Kendisinin tamamen gözden çıkarıldığını düşünen Özdağ da Ahmet Hakan’la bir program ayarlayarak yeni bir hamle yapmayı planladı. TURKTIME’a konuşan İYİ Partili kaynaklar, Özdağ’ın bir gazeteci aracılığıyla Meral Akşener’e üç kez haber gönderdiğini “Ahmet’e çıkacağım, seni de zor duruma düşürecek açıklamalar yapacağım” dediğini ancak Akşener’in bu çıkışı önemsemediğini dillendirdiler. Programda yaptığı açıklamaların ardından Özdağ’ın açıklamalarını, “partimize saldırı yapılacağını biliyorduk. Anketlerde oldukça yukarıda bir bantta seyrediyoruz” şeklinde değerlendiren Akşener, bu sözleri ile Özdağ’ı parti dışı bir unsur olarak tescillemiş oldu.

Bugünkü gelişmeler ışığında Özdağ’ın eski partisi MHP’ye dönebileceğini söylemek henüz erken olsa da mavi kan savaşının büyüyeceğini ve yangının İYİ Parti’de örgütler nezdinde de alevlenebileceğini öngörmek mümkün. İYİ Parti’deki kavgada kazanacak tek tarafın ise MHP olacağını en iyi Devlet Bahçeli biliyor.

 

E-posta   Facebook   Twitter     Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
Bu yazı 6248 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Film gibi ama gerçek: İyi, kötü ve çirkin!
10/7/2020
Masayı kuran, rulet masasını da çevirecek ama!
9/25/2020
Güneri Civaoğlu, Abbas Güçlü ve Gülse Birsel’in villalarını niye yaz(a)madınız?
5/15/2020
Habertürk'te neler oluyor?
4/26/2020
Temmuz da karar, Kasım’da erken seçim mi?
3/9/2020
CNN Türk’ü Boykot… Ahmet Hakan Nerede Yanılıyor?
2/8/2020
Gazetecilik yapmayan gazetelerin ölümü!
12/31/2019
KILIÇDAROĞLU’NA RAĞMEN!
9/4/2019
CHP’yi Önder Sav adına ‘Dizayn’ eden Danışman!
7/18/2019
KUYUMCU TEZGAHINDA BALYOZ KULLANAN MEDYA!
3/21/2019
HAŞİM KILIÇ’IN ESRARENGİZ KAZASI!
2/5/2019
Tekdağ Turktime'a konuştu: Aslı, astarı yok!
1/28/2019
3 LİDERİN PSİKOLOJİSİ!
1/3/2019
BARİ CESEDİ SOĞUSAYDI!
11/14/2018
MHP VE AK PARTİ YENİDEN OLUR MU?
10/30/2018
HABERTÜRK, TÜM GAZETELERİ DOMİNO EDEBİLİR!
8/30/2018
BANA KARA DİYEN DİLBER… KAŞLARIN KARA DEĞİL Mİ?
7/19/2018
Kim bu yandaş-yoldaş gazeteciler?
5/29/2018
Bahçeli’nin seçim kararı öncesi gerçekleşen o görüşme
4/17/2018
Türk Medyasının son Hal-i pür melali!
3/21/2018
CHP’li Yılmaz: Nazlıaka tokat atmak için üzerime yürüdü
2/21/2018
CHP KURULTAYINA DAİR HER ŞEY!
1/31/2018
Hürriyet’teki değişiklikler medyanın artçı depremi!
1/8/2018
Ankara’yı karıştıran KURYE gazeteci…
10/10/2017
Gül Bombası
8/4/2017
Cumhuriyet ‘VAKA’sı…
5/30/2017
FETÖ’nün, Erdoğan'ın uçağını başka ülkeye indirdirme planı
3/8/2017
Bu Fotoğrafı Saklayın!
12/27/2016
‘İdeolojik Ehliyet’ Doğan Grubu ve Fırat!
12/1/2016
Akşener'den MHP'lilere akıl almaz sözler
5/18/2016
Milliyet, Vatan ve Yurt’ta neler oluyor?
4/26/2016
Keşke, Tom ve Jerry’i izleseydik!
2/4/2016
Erdoğan'dan Aydın Doğan'a Soğuk Duş!
1/6/2016
CNN Türk…
12/12/2015
TV8
10/26/2015
Kanal D
9/12/2015
FOX TV
8/31/2015
Sabah'ta Koltuk Savaşı!
7/28/2015
Gül’ü de, Fidan’ı da koparmayın!
3/13/2015
Köşk tamam, Başbakan kim?
6/2/2014
T.C'yi bırak yolsuzluklara bak...!
4/17/2013
Herkes Gördü Doğan Grubu Görmüyor!
4/5/2013
11/15/2012
Gül-Erdoğan Anket Savaşı Bitmedi! Kamuflajlı Komutan!
10/15/2012
Bu Sefer Fena Yakalandı!
9/13/2012
Genel Yayın Yönetmenlerinin OLAY YERİ RAPORU!
5/1/2012
Televizyonların Ankara Temsilcilerinin Olay Yeri Raporu
3/16/2012
Ankara Temsilcilerinin Olay Yeri Raporu...
3/7/2012
Bu Yazıyı Unutmayın; Yolcudur Abbas, Bağlasan Durmaz!
12/5/2011
Erdoğan'ın İstemediği Gazeteciyi Bakanı Yine Temsilci Yaptı! Ve Ferit Şahenk...
10/13/2011
Başbakanlık Muhabirliği Bitiyor mu? Evet, bitiyor…
9/12/2011
PKK’lılar İçin Saygı Duruşu Yapan Gazeteci Kim? Ve Muhatabından Açıklama Geldi
9/7/2011
Murat Çelik’in Hikayesi Hep Böyle Başlar….
7/13/2011
Futbol Sadece Futbol Değilmiş, Ya da Bu Vatan ve Milliyet Kimin?
6/27/2011
12 Haziran Seçimleri Öncesinde Çok Gizli Cemaat Temasları
6/16/2011
Temel Soru Şu; Siyaset ve Medya Bu Muhtıra’yı Neden Görmezden Geldi?
4/7/2011
Başbakan’ın Basın Müşaviri Ankara Temsilcilerine Bodrum Katında Yemek Verdi!
2/23/2011
Başbakan’ın Basın Müşavirleri Neden Gidiyor?
2/10/2011
Sabah'taki Kavga Patronun İşini Bile Pas Geçirtti
12/25/2010
Sabah Ekonomi Daha İyi Olabilir!
12/24/2010
Mülkiye Dekanı Göle Yumurtadan Önce AKP'nin Baştacıydı!
12/9/2010
Meclis’in Tantan’ı, Sadettin Kalkan ..
10/24/2010
Bu ayrıntı Önemli; Star Gazetesi'nde İki Yazar Cemaate Çaktı
9/30/2010
Doğan ve Yenişafak Çalışanları Rahatladı, Sıra Star ve 24'de...
7/1/2010
Kalemleri, Yargı da Susturmamalı!
7/1/2010
İkisi de Gazeteci... Uçurumun Kenarındaki Parti: DP... Kurşunu Başkanın Adamı Sıktı...
7/1/2010
Ve Bomba: Komplonun Arkasından Baykal’ın Muhalifi mi Çıkıyor?
7/1/2010
Ankara'ya Düşen Son Bomba... Kasetin Çekildiği Evde Temizlik Yapıldığı İddiası...
7/1/2010
Medyanın İbretlik Sessizliği
7/1/2010
RTÜK’te Neler Oluyor? Mehmet Altan’ın Maaşı Ne Kadar Oldu?
7/1/2010
Karamehmet’e Yapılan Haksızlık, Çalık’ın Akşam Yayın Yönetmenine ‘RED’ Yanıtı, Star ve TV8...
7/1/2010
Başka Yerde Parlayan Gazeteciler; Çiğdem Toker, Aslı Aydıntaşbaş ve Mehveş Evin…
7/1/2010
Star, Yeni Şafak, Kanal 24, Ülke TV, TV Net ve Takvim'in Cumasız Gazetecileri!
7/1/2010
Nihat Bük Hem Doğruları Söylemiyor, Hem de Turktime'ı Tehdit Ediyor!
7/1/2010
Nihat Bük: Köksal Toptan Tarafından Haksızca Görevimden Alındım...
7/1/2010
Türk Medyası Sil Baştan Değişiyor….
7/1/2010
Tekzip: Nihat Bük TBMM TV Müdürlüğüne Hukuka Uygun Atanmıştır
7/1/2010
Tekzip
7/1/2010
TBMM TV'nin Müdürü Nasıl Atandı?
7/1/2010
Sarıkaya ve Bulut Kavga Etti, Sarıkaya'nın Habertürk Defteri Kapandı!
7/1/2010
Ünlü Ankara Temsilcisi Aylığı 35 Milyara Köfte Salonu Açtı!
7/1/2010
Fatih Karaca’nın Emniyet Ziyareti! CHP’nin İlginç Kulisi! Sarıgül Geliyor mu? DP'nin Çokoprens'i !
7/1/2010
Bir Acaip Yol Hikayesi....
7/1/2010
Denizaltıya Yakalanan Ünlü Gazeteci Kim?
7/1/2010
Sabah “Pasaklı Hemşireyle” Yetindi, Bila ve Yetkin Haberleri Patlattılar!
7/1/2010
Yine mi Sen Balçiçek Pamir!
7/1/2010
Ertuğrul Günay Mağdur Oluyor Ama Mağdur Kalamıyor!
7/1/2010
Habere Takla Attıran ve Aşıran Gazeteciler...
7/1/2010
Ne Yazık ki, Türk Medyasının Kare Kare Fotoğrafı Bu…
7/1/2010
Habertürk Gemisi'nin İlk S.O.S'i Balçiçek Pamir'den Geldi...
7/1/2010
İki Röportaj Arasındaki Farkı Bulun...
7/1/2010
Erdal Şafak'ın Yayın Yönetmenliğinin Perde Arkası Ve Okan Müderrisoğlu!!!
7/1/2010
Sabah’ın Yeni Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak’ı Tanıyalım…
7/1/2010
Olacak İş Değil! Anayasa Olur Diyor Ama Türkiye Kılıçdaroğlu’nu Tartışıyor!
7/1/2010
Özgönül, Öztürk, Tayyar, Özalp, Atik ve Seven Yok Ama; Sabah'ın Baykal'ı Şimdi Temsilci...
7/1/2010
13 atv Muhabirini Sürgüne Gönderen Babahan, Hangi Yüzle "Sürgüne Gidiyorum" Dedi?
7/1/2010
Sabah'ın Patronlarından Tekneli Kutlama! O Da, PKK Destekçisi Çıktı!
7/1/2010
Mesut Yılmaz'ın Sanat Merakı... Nüfusumuz 87 Milyon Oldu... Cemil Çiçek'in Kolestrolü...
7/1/2010
Mağdur Gazetecilere Müjde! Ergun Babahan'a Resmi Gazete Darbesi...
7/1/2010
RTÜK’de Korkunç Yenge Vakası… Sabah, Yeni Asır Ve Ciner Grubu...
7/1/2010
“PKK’lılar Aktütün’ü Basmaya 40 Jiple Geldi”
7/1/2010
Aydın Doğan'ın Ankara Zirvesi...
7/1/2010
Kaç “Akşam” Geçti Hala Maaş Yok Ama Serdar Turgut Amerika’da Golf Oynuyor…
7/1/2010
Bürokrat, Gazeteciyi Azarlayabilir mi? Başbakan, Aydın Doğan'a Çalışıyor!
7/1/2010
Basın Tarihi Şöyle Yazacak; Titanic’i Batıran Buz Dağı, Sabah’ı Batıran Babahan!
7/1/2010
Çölaşan Yeni Kadraja Sığar mı? Aydın Doğan, Deniz Baykal, Şaban Dişli ve Fatih Altaylı...
7/1/2010
Bir Büyük Gazetenin İki Muhabiri Rüşvet Parasında Anlaşamayınca Ortalık Karıştı...
7/1/2010
Babahan, İzmirli Değil, Bitlisli’ymiş! Taha Kıvanç Bu Sefer Yanıldı!
7/1/2010
Hürriyet, Milliyet, Sabah ve Kanaltürk'te Son Vaziyetler...
7/1/2010
Ahmet Hakan'a Küçük Bir Not, Ve Yine Sabah...
7/1/2010
Kanal1, Bülent Çöltekin, Erdoğan Aktaş, Murat İde ve Sabah…
7/1/2010
Spikerden Anchor, Polis-Adliyecilerden Haber Yöneticisi Olmaz!
7/1/2010
TRT Hesapları Duygusal Mı? Melemen Kimin? Ve Yine Deniz Bölükbaşı...
7/1/2010
Ünlü Medya Patronu ve Ünlü Yayın Yönetmeni, ‘Ergenokon Radarına’ Takıldılar…
7/1/2010
Fatih Altaylı : Can Çobanoğlu’nu Zapsu Değil, Ben Göreve Getirdim…
7/1/2010
Enis Berberoğlu’nun Parmak İzleri… Can Çobanoğlu…
7/1/2010
Demirel'in Güniz Sokakta Yaptığı Gizemli Kutlama! Ciner, Çalık ve Hürriyet!
7/1/2010
Dündar! Özdil! Birand! Barlas!
7/1/2010
Ciner Grubu, Sabah Grubu ve Dündar...
7/1/2010
AÇIKLIYORUZ! 2. YOLLUK VAKASI…
7/1/2010
Şovalye Hıncal, Kılıç Sesleriyle, Murat Çelik Sessizce Gider...
7/1/2010
Murdock’un Fox TV’si Milliyetçilikte Tüm Medyayı Yaya Bıraktı...
7/1/2010
Sabah Sokağının Öksüz Çocukları !!! Akşam, Star ve Yenişafak Mahallesi !!!
7/1/2010
Eski Başbakan’la İş Ortaklığı Olan Genç Lider Adayı…
7/1/2010
Radikal Karar; Adnan Keskin ve Soner Arıkanoğlu'na Çin İşkencesi! Ve Fatih Çekirge!!!
7/1/2010
Olan, Koltuğunu Kaybeden Gazeteciye Oluyor, Diğerleri Aslan Gibiler!
7/1/2010
Hipnotizma Sürüyor!!! Altaylı’nın Unakıtan Haberi İnternet Medyasını Bile Susturdu!!!
7/1/2010
Buradan Arayın Balçiçek Hanım: 0532 458 35 ..
7/1/2010
Sabah&ATV İhalesinde Sürpriz Faktör
7/1/2010
Aydın Doğan Sabah&ATV İhalesinde Vatan Gazetesi'ndeki Taktiği İzleyecek
7/1/2010
Bir Sabah Belgeseli...
7/1/2010
Ahmet Altan'ın Gazetesi
7/1/2010
Yalman Kokteyli ve Demir Hindi...
7/1/2010
AKP TEMSİLCİLERİ SALLARKEN...
7/1/2010
ORASI PARİS KUAFÖR….
7/1/2010
Büyük Gazetenin Vefasızlığı da Büyük Oluyor...
7/1/2010
Akşam, Güneş ve Tercüman’ın Yakın ve Orta Vadede Geleceği
7/1/2010
Yazıları bir dakikada unutulan adam tası tarağı toplayıp kaçtı
7/1/2010
Kaçan Bir Adam: Yılmaz Özdil
7/1/2010
Berkan, Radikal Muhabirlerini Tehdit Etti, Yetkin Bu tehditi iletti! Kanal 1 Meydan Muharebesi!
7/1/2010
Sabah Ankara Yeniden Dizayn Ediliyor... Çetingüleç Gidiyor! Fox Ankara Seçime Endeksli!
7/1/2010
Bir gazeteci torpilsiz hastaneye giderse
7/1/2010
KOLTUK İÇİN AĞLAYAN GAZETECİLER…
7/1/2010
Gazeteci, CHP'li Danışmanı Yumrukladı, Sabah ve Akşam Muhabirleri Zor kurtardı!
7/1/2010
Türk Basınının Genlerini Bozan Virüs: DENGE
7/1/2010
Hürriyet Yazarı Yalçın Doğan'ı Kim İşletiyor?
7/1/2010
Kraldan Fazla Kralcı Bir Gazetecinin Sonu?
7/1/2010
Tandoğan'da kedi olan TRT, Çağlayan Mitinginde Tam Bir Aslan Gibiydi
5/1/2007
Yavuz Onursal Sabah Gazetesi'nde İki Kişiden Hiç Haz Etmez!
4/5/2007
Otel Bedava, Yemek Bedava; Sazak, Babahan, Çalışlar, Koru ve Bayramoğlu!
3/26/2007
İranlı Asgari Hürriyeti de Karıştırdı
3/14/2007
Yazı İşleri Müdiresi ve Belalısı!..
2/27/2007
Ankara Kulislerinden Canlı Yayın!
9/2/2007
Sabah Şaha Kalktı
2/3/2007
Esat Karakolunu Küfür Yağmuruna Tutan Başbakan Çocuğu
1/31/2007
BİZİM YAZARLARIMIZ!
1/23/2007
ATV'nin Binası Tezek Kokmuyor. Peki Niye Köylülük Ediyorlar?
1/15/2007
Muhabir Haberi Söker Alır, Yayın Yönetmeni Ne Yapar?
1/9/2007
İki Yazar! Ne Yazar?
12/18/2006
Emin ve Tansel Çölaşan
12/5/2006
Balçiçek Vakası
11/18/2006
Sabah ve ATV Ders Çıkarmalı ve Tüm Medya İçin Yeni Bir Sayfa Açılmalı
11/9/2006
Hürriyet, Milliyet, Sabah, Vatan ve Akşam Gazetelerinin Analizleri
10/16/2006
Ertuğrul Özkök'ün Sekreterliğinden Vatan'da Köşe Yazarlığına
9/30/2006
Ankara’sıyla İstanbul’uyla Bir Star Analizi
9/21/2006
Çekirge, Eski Muhabirlerinden Medet Ummaya Devam Ederse Daha Çok Çuvallar
9/14/2006
Emektar Yüzümüze Veda, Yeni Yüzümüzle Merhaba
9/10/2006
Radyo Muhabiri Yok Ama, TV Muhabiri Var mi?
9/2/2006
YORUMLAR
Toplam 1 yorum var, 1 adet görüntüleniyor. Onay bekleyen yorum yok.
Üye girişi yapmadınız. Misafir olarak yorum ekleyebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
  Yorumcuların dikkatine…

İmlası çok bozuk,
Büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen,

yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Ali osman İmamoğlu 27 Ekim 2020 Salı 00:07

Yel kayadan ne alır yüzde 17 ye gelmiş Karşında Cumhur Başkanı var

Yorumu oyla      49      49  
SOSYAL MEDYADA TAKİP ET
FACEBOOK'TA TURKTIME
TWITTER'DA TURKTIME
 
KATEGORİLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
ETİKETLER
  •KÜNYE
  •İLETİŞİM
  •REKLAM
 
 
  •Güncel
  •Siyaset
  •Dünya
  •Medya
  •Magazin
  •Spor
  •Kültür
  •Sağlık
  •Ekonomi
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
Ak Parti
Sağlık
Southampton
Ayşe Ersöz
voleybol
yakmak
Tarsus
ismail kartal
Ömer Demir