E-posta :
  Şifre :
    ► Üye olmak istiyorum
    ► Şifremi Unuttum

Ankara Kulisi

Televizyonların Ankara Temsilcilerinin Olay Yeri Raporu
16 Mart 2012 Cuma

Önceki Ankara Kulisi’nde gazetelerin Ankara temsilcilerini mercek altına almıştık. Şimdi sırada televizyonların Ankara temsilcilerinin olay yeri raporu var.

 

İşte alfabetik sıraya göre televizyonların Ankara Temsilcileri…

 

 Abdullah Abdülkadiroğlu (Samanyolu TV): 3 yıldır Ankara’da görev yapan Abdulkadiroğlu, cemaate mesafeli yaklaşanların bile konuşabileceği bir isim.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu programına 4 kez konuk etmesini, konuşulabilir gazeteci olduğuna delil sayabiliriz.

Cemaatin alışkın olmadığı hareketliliğe sahip bir isim olan Abdulkadiroğlu da Erkan Tan gibi temsil ettiği televizyonun ekran yüzü. Hafta sonları ana haber bültenini sunuyor. Fotojenik yüzü, net soruları, duruşundan taviz vermeden dinlemeyi bilen yapısıyla gazetecilik çıtasını giderek yükseltiyor. Erkan Tan’la dillere destan bir dostlukları var.

Dostluk derecelerini, “Televizyonlara aynı anda çağrılmazlarsa gitmezler.” diye özetleyebiliriz.

Yani, bir televizyoncu Erkan Tan’ı programına davet ettiğinde, Tan, “Abdülkadiroğlu gelmezse, katılmam” der, Abdulkadiroğlu da, “Tan gelmezse, yokum!” şartını öne sürer. Genelde ciddi yapısıyla bilinir ama çok yakın dostlarıyla birlikteyken medya ve siyasetin önemli isimlerini birebir taklit edecek kadar da teatral yeteneğe sahip.

 

Ali Can Türkoğlu (Habertürk): Ekranda gördüğünüzde, az önce mama reklamından çıktığını düşünebileceğiniz kadar genç. NTV’den geçen Ünsal Ünlü’nün yerine göreve geldiğinde, “Yaşı 26. Danıştay’daki yakını yüzünden bu göreve atandı” söylentileri çıktı. Bu söylentilerin menfi rüzgârı Türkoğlu’nun üzerinde bir süre daha esecek gibi. Ali Can Türkoğlu henüz dişe dokunur bir habere imza atamadı ama televizyonlardaki performansı giderek düzeliyor. Türkoğlu’nu koltuğa Muharrem Sarıkaya’nın oturttuğu söylentileri Ankara’da yaygın olsa da, stajyer muhabirler bile bilir ki; Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ’ın onayı olmadan Habertürk’te bardağın yeri değişmez…

 

Erkan Tan (TV8):  “Onda şeytan tüyü var!” ifadesi hiçbir temsilciye bu kadar yakışmazdı ama kısa süre önce Hacı olan Tan’a, “Onda Cin tüyü.” var yakıştırması manen daha uygun düşebilir. ‘Hac’dan döndükten” sonra, “Elveda meyhaneci” şarkısını dilinden düşürmeyen Tan, TV8’in en bilinen ekran yüzü. O kadar ki; TV8 logosu yerine sol üst köşeye Tan’ın kellesini yerleştirseniz seyirci yadırgamaz. TRT kökenli Tan’ın muhataplarına sorduğu her soru adeta Lary King Show kıvamında.

Patavatsız, damardan ve esprili.

Kendi jenerasyonunda benzersiz...

Erkan Tan zaman ayarsız bomba gibi.

Hangi soruyla programı ya da konuğunu patlatacağı öngörülemiyor.

Biraz şaşkın, çokça heyecanlı ama kalbi dilinde… Program dışındaki Tan, gök gürültüsünü andıran sesiyle uzaydan dünyaya inen, yeryüzüne uyum sağlamaya çalışan bir canlı gibi.

Tan ve Abdülkadiroğlu’nun bir başka özellikleri de muhteşem göbekleri

Her ikisi de gömleklerinin altında karpuz var hissi uyandıran muhteşem göbeklerini saklamak için büyük gayret sarfederler. Siz, onlarla konuşurken, onlar size cevap vermek yerine nefeslerini içlerine çekmekle meşguldürler. Tam da bu yüzden size biraz geç cevap verirler! Böyle giderse, göbeklerini küçük göstermek için içlerine nefes çekmekten her an şehit olabilirler!

 

Erhan Karadağ (Kanal D): Medya dünyasının mütevazı ve sevilen isimlerinden. Her konuda dibi görmüş bir isim. İlginç bir hayat hikâyesi var. ATV’de çalıştığı dönemlerdeki odasını gören lüks binalara annesi temizliğe giderken Erhan Karadağ’ı da yanında götürürmüş. Şimdi odasından o binalara her bakışı ona katettiği yolu anımsatarak işine bıkmadan asılmasının temel güdüsü oluyor. Ankara’nın en iyi televizyon habercilerinden birisi. Sabah/ATV operasyonu sırasında Ergun Babahan, Mehmet Tezkan ve Muharrem Sarıkaya’nın uyguladığı baskı sonucu istifaya zorlandı. Haklılığını yüksek oranda tazminat alarak yargı kararıyla da tescilledi. Hayat, küllerinin üzerine bassa bile o yeniden ve güçlü bir şekilde doğmayı hep becerdi.

 

Faruk Mercan (Kanaltürk): Zaman Grubunda çalıştı. Sami Dadağlıoğlu’nun görevinden alınmasıyla yerine geldi. Düşündüklerini kendi açısından iyi anlatan etkili bir hatip. Katıldığı programlarda konuklar konuşurken samimiyetten uzak, yüzüne yapışmış gibi duran daimi tebessümünün imajında nasıl bir iticilik oluşturduğunu birileri ona söylemeli. 

Funda Tuna Görey (Show TV): Henüz değerlendirmeye değer bir verisi yok ama hala muhabir modunda olduğunu söyleyebiliriz. Show’un haber müdürü olmadığı için bu görevi de yürütüyor.

Hande Fırat (CNN Türk): Sahada yetişen bir isim. Gazeteciliği CNN Türk’te parladı, yıllarca muhabirlik yaptı. Fırat için, “Kendini beğenmiş” diyenlerin sayısı az değil. İyi bir gazeteci ama kendisini fazla ciddiye alması en büyük handikabı. Ahmet Hakan ile yaptıkları programlarda çok geri planda kalıyor ve bazen de eziliyor. Örneğin; Deniz Baykal’ın Fırat’a yönelik azar kokan sözleri kolay kolay unutulmaz.

 

Mehmet Acet (Kanal 7): Kendi halinde çalışkan ve mütevazı bir gazeteci. Sivri değil. Kanal7’ye İstanbul’dan geldi. Haber7.com sitesindeki yazılarından iyi bir kalemi olduğu anlaşılıyor.

Mehmet Akarca (ATV): Eski bürokrat ve milletvekili. 18. Dönem ANAP Samsun Milletvekili olan Akarca, TRT Haber Merkezi Müdürlüğü ve AA Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Akarca, tabiri caizse, akmaz, kokmaz bir gazeteci. Ekran önünde olmaktan hoşlanmıyor. Alçak gönüllü. Haberi daha çok ekibine bırakıyor. Kendisi haberin kalbinde değil…

 

Murat Akgün (A Haber): Yıllarca NTV Ankara temsilciliğinin verdiği tecrübeyle başarılı röportajlara imza atıyor. Sakin, polemikten uzak, akılcı sorularıyla biliniyor. Akgün, konuklarına, “Bu son sorum” dediğinde, bilin ki programın bitmesine daha 1 saat var!

 

Nilgün Balkaç (NTV): Kurumda yaşanılan çalkantıların ardından NTV temsilcisi oldu. Sahada yetişen bir isim. Uzun yıllar siyaset ve Başbakanlık muhabirliği yaptı. Son dönem NTV’nin kan kaybeden haberciliğini NTV haber müdürü Uğur Şefkat’le birlikte ayağa kaldırmaya çalışıyor. Yakın çevresine söylediğine göre en büyük sıkıntısı klonlanmış ve atamayla NTV’ye gelen gazeteciler… Ama klon merkezi güçlü olduğu için eli ayağı bağlanmış bir halde, bir şey yapamadan bekliyor.

 

Nuri Elibol (TGRT): Konuşmasından, tavrından ve vücut dilinden geçmişini bilmeyenlerin bile eski asker olduğunu çıkarabileceği kadar asker tavrı duruyor üstünde. TGRT’de uzun dönem temsilci konumunda olsa da askerlik günlerini ve genlerini üzerinden atabilmiş değil. Ankara temsilcilerinin üzerinde ciddi bir ağırlığı var. TGRT ne kadar etkin ve renkliyse Elibol da o ölçüde etkin ve renkli.

Sedat Bozkurt (Fox TV): Soyadının Bozkurt olduğuna bakmayın, o tam bir solkurt. Sol ideoloji ve demokratlığı içselleştirmiş devrimci bir kimliği var ama uluslararası sermayenin en büyük isimlerinden birisinin Ankara Temsilcisi olmasını paradoks olarak kabul etmeyecek kadar da özgüven sahibi.

Ankaralı sol görüşlü birçok gazetecinin fikri ağabeyi

Karşıt görüşlere tahammül noktasında en rahat gazetecilerden birisi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yakınlığıyla bilinir. Siyaset ve bürokrasi de sözü geçer, saygı görür. Tarafsızlığına bile devrimcilik damgası vurmadan rahat etmez.

Sabah, Birgün ve Yenibinyıl gibi gazetelerde yazarlık/temsilcilik yaptığı için televizyon tartışmalarına hakim…

 

Taşkın Koç (24): Bilindiğinin aksine sol gelenekten gelir. 24’ün yayın çizgisine bakarak gazetecilik gravitesini yorumlamak doğru olmaz. 24’ün çizgisine uygun bir duruşu var ama gazetecilik yapacak alanı bulduğunda birçok meslektaşını kendisine gıpta ettirecek bir tecrübeye sahip. Belgesel kuşağında klasik hale gelen, birçok ödül alan, “Keşke olmasaydı” Taşkın Koç’un eseri.

Yılmaz Tunca (Flash TV): Flash’ın tek entelektüel yüzü. Karizmatik ve güven verici üslubu, televizyona yakışan tok bir sesi var. Hükümet, muhalefet ve iktidara aynı mesafede yaklaşan ender gazetecilerden ama sabah programı, bu üç unsura yaptığı ince eleştiriler nedeniyle şimdilerde askıda… Flash’ın patronu Ömer Ziya Göktuğ ile çocukluk arkadaşı ve yakın akraba olması da durumu değiştiremedi. Cübbeli Ahmet Hoca ile yaptıkları program da, Cübbeli’nin içeriye girmesi nedeniyle iptal olunca, Tunca’ya ekranlara yeniden dönüş için siyasi mevsimin yumuşamasını beklemek kaldı.

 

E-posta   Facebook   Twitter     Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
Bu yazı 33519 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ankara Temsilcilerinin Olay Yeri Raporu...
3/7/2012
Bu Yazıyı Unutmayın; Yolcudur Abbas, Bağlasan Durmaz!
12/5/2011
Erdoğan'ın İstemediği Gazeteciyi Bakanı Yine Temsilci Yaptı! Ve Ferit Şahenk...
10/13/2011
Başbakanlık Muhabirliği Bitiyor mu? Evet, bitiyor…
9/12/2011
PKK’lılar İçin Saygı Duruşu Yapan Gazeteci Kim? Ve Muhatabından Açıklama Geldi
9/7/2011
Murat Çelik’in Hikayesi Hep Böyle Başlar….
7/13/2011
Futbol Sadece Futbol Değilmiş, Ya da Bu Vatan ve Milliyet Kimin?
6/27/2011
12 Haziran Seçimleri Öncesinde Çok Gizli Cemaat Temasları
6/16/2011
Temel Soru Şu; Siyaset ve Medya Bu Muhtıra’yı Neden Görmezden Geldi?
4/7/2011
Başbakan’ın Basın Müşaviri Ankara Temsilcilerine Bodrum Katında Yemek Verdi!
2/23/2011
Başbakan’ın Basın Müşavirleri Neden Gidiyor?
2/10/2011
Sabah'taki Kavga Patronun İşini Bile Pas Geçirtti
12/25/2010
Sabah Ekonomi Daha İyi Olabilir!
12/24/2010
Mülkiye Dekanı Göle Yumurtadan Önce AKP'nin Baştacıydı!
12/9/2010
Meclis’in Tantan’ı, Sadettin Kalkan ..
10/24/2010
Bu ayrıntı Önemli; Star Gazetesi'nde İki Yazar Cemaate Çaktı
9/30/2010
Doğan ve Yenişafak Çalışanları Rahatladı, Sıra Star ve 24'de...
7/1/2010
Kalemleri, Yargı da Susturmamalı!
7/1/2010
İkisi de Gazeteci... Uçurumun Kenarındaki Parti: DP... Kurşunu Başkanın Adamı Sıktı...
7/1/2010
Ve Bomba: Komplonun Arkasından Baykal’ın Muhalifi mi Çıkıyor?
7/1/2010
Ankara'ya Düşen Son Bomba... Kasetin Çekildiği Evde Temizlik Yapıldığı İddiası...
7/1/2010
Medyanın İbretlik Sessizliği
7/1/2010
RTÜK’te Neler Oluyor? Mehmet Altan’ın Maaşı Ne Kadar Oldu?
7/1/2010
Karamehmet’e Yapılan Haksızlık, Çalık’ın Akşam Yayın Yönetmenine ‘RED’ Yanıtı, Star ve TV8...
7/1/2010
Başka Yerde Parlayan Gazeteciler; Çiğdem Toker, Aslı Aydıntaşbaş ve Mehveş Evin…
7/1/2010
Star, Yeni Şafak, Kanal 24, Ülke TV, TV Net ve Takvim'in Cumasız Gazetecileri!
7/1/2010
Nihat Bük Hem Doğruları Söylemiyor, Hem de Turktime'ı Tehdit Ediyor!
7/1/2010
Nihat Bük: Köksal Toptan Tarafından Haksızca Görevimden Alındım...
7/1/2010
Türk Medyası Sil Baştan Değişiyor….
7/1/2010
Tekzip: Nihat Bük TBMM TV Müdürlüğüne Hukuka Uygun Atanmıştır
7/1/2010
Tekzip
7/1/2010
TBMM TV'nin Müdürü Nasıl Atandı?
7/1/2010
Sarıkaya ve Bulut Kavga Etti, Sarıkaya'nın Habertürk Defteri Kapandı!
7/1/2010
Ünlü Ankara Temsilcisi Aylığı 35 Milyara Köfte Salonu Açtı!
7/1/2010
Fatih Karaca’nın Emniyet Ziyareti! CHP’nin İlginç Kulisi! Sarıgül Geliyor mu? DP'nin Çokoprens'i !
7/1/2010
Bir Acaip Yol Hikayesi....
7/1/2010
Denizaltıya Yakalanan Ünlü Gazeteci Kim?
7/1/2010
Sabah “Pasaklı Hemşireyle” Yetindi, Bila ve Yetkin Haberleri Patlattılar!
7/1/2010
Yine mi Sen Balçiçek Pamir!
7/1/2010
Ertuğrul Günay Mağdur Oluyor Ama Mağdur Kalamıyor!
7/1/2010
Habere Takla Attıran ve Aşıran Gazeteciler...
7/1/2010
Ne Yazık ki, Türk Medyasının Kare Kare Fotoğrafı Bu…
7/1/2010
Habertürk Gemisi'nin İlk S.O.S'i Balçiçek Pamir'den Geldi...
7/1/2010
İki Röportaj Arasındaki Farkı Bulun...
7/1/2010
Erdal Şafak'ın Yayın Yönetmenliğinin Perde Arkası Ve Okan Müderrisoğlu!!!
7/1/2010
Sabah’ın Yeni Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak’ı Tanıyalım…
7/1/2010
Olacak İş Değil! Anayasa Olur Diyor Ama Türkiye Kılıçdaroğlu’nu Tartışıyor!
7/1/2010
Özgönül, Öztürk, Tayyar, Özalp, Atik ve Seven Yok Ama; Sabah'ın Baykal'ı Şimdi Temsilci...
7/1/2010
13 atv Muhabirini Sürgüne Gönderen Babahan, Hangi Yüzle "Sürgüne Gidiyorum" Dedi?
7/1/2010
Sabah'ın Patronlarından Tekneli Kutlama! O Da, PKK Destekçisi Çıktı!
7/1/2010
Mesut Yılmaz'ın Sanat Merakı... Nüfusumuz 87 Milyon Oldu... Cemil Çiçek'in Kolestrolü...
7/1/2010
Mağdur Gazetecilere Müjde! Ergun Babahan'a Resmi Gazete Darbesi...
7/1/2010
RTÜK’de Korkunç Yenge Vakası… Sabah, Yeni Asır Ve Ciner Grubu...
7/1/2010
“PKK’lılar Aktütün’ü Basmaya 40 Jiple Geldi”
7/1/2010
Aydın Doğan'ın Ankara Zirvesi...
7/1/2010
Kaç “Akşam” Geçti Hala Maaş Yok Ama Serdar Turgut Amerika’da Golf Oynuyor…
7/1/2010
Bürokrat, Gazeteciyi Azarlayabilir mi? Başbakan, Aydın Doğan'a Çalışıyor!
7/1/2010
Basın Tarihi Şöyle Yazacak; Titanic’i Batıran Buz Dağı, Sabah’ı Batıran Babahan!
7/1/2010
Çölaşan Yeni Kadraja Sığar mı? Aydın Doğan, Deniz Baykal, Şaban Dişli ve Fatih Altaylı...
7/1/2010
Bir Büyük Gazetenin İki Muhabiri Rüşvet Parasında Anlaşamayınca Ortalık Karıştı...
7/1/2010
Babahan, İzmirli Değil, Bitlisli’ymiş! Taha Kıvanç Bu Sefer Yanıldı!
7/1/2010
Hürriyet, Milliyet, Sabah ve Kanaltürk'te Son Vaziyetler...
7/1/2010
Ahmet Hakan'a Küçük Bir Not, Ve Yine Sabah...
7/1/2010
Kanal1, Bülent Çöltekin, Erdoğan Aktaş, Murat İde ve Sabah…
7/1/2010
Spikerden Anchor, Polis-Adliyecilerden Haber Yöneticisi Olmaz!
7/1/2010
TRT Hesapları Duygusal Mı? Melemen Kimin? Ve Yine Deniz Bölükbaşı...
7/1/2010
Ünlü Medya Patronu ve Ünlü Yayın Yönetmeni, ‘Ergenokon Radarına’ Takıldılar…
7/1/2010
Fatih Altaylı : Can Çobanoğlu’nu Zapsu Değil, Ben Göreve Getirdim…
7/1/2010
Enis Berberoğlu’nun Parmak İzleri… Can Çobanoğlu…
7/1/2010
Demirel'in Güniz Sokakta Yaptığı Gizemli Kutlama! Ciner, Çalık ve Hürriyet!
7/1/2010
Dündar! Özdil! Birand! Barlas!
7/1/2010
Ciner Grubu, Sabah Grubu ve Dündar...
7/1/2010
AÇIKLIYORUZ! 2. YOLLUK VAKASI…
7/1/2010
Şovalye Hıncal, Kılıç Sesleriyle, Murat Çelik Sessizce Gider...
7/1/2010
Murdock’un Fox TV’si Milliyetçilikte Tüm Medyayı Yaya Bıraktı...
7/1/2010
Sabah Sokağının Öksüz Çocukları !!! Akşam, Star ve Yenişafak Mahallesi !!!
7/1/2010
Eski Başbakan’la İş Ortaklığı Olan Genç Lider Adayı…
7/1/2010
Radikal Karar; Adnan Keskin ve Soner Arıkanoğlu'na Çin İşkencesi! Ve Fatih Çekirge!!!
7/1/2010
Olan, Koltuğunu Kaybeden Gazeteciye Oluyor, Diğerleri Aslan Gibiler!
7/1/2010
Hipnotizma Sürüyor!!! Altaylı’nın Unakıtan Haberi İnternet Medyasını Bile Susturdu!!!
7/1/2010
Buradan Arayın Balçiçek Hanım: 0532 458 35 ..
7/1/2010
Sabah&ATV İhalesinde Sürpriz Faktör
7/1/2010
Aydın Doğan Sabah&ATV İhalesinde Vatan Gazetesi'ndeki Taktiği İzleyecek
7/1/2010
Bir Sabah Belgeseli...
7/1/2010
Ahmet Altan'ın Gazetesi
7/1/2010
Yalman Kokteyli ve Demir Hindi...
7/1/2010
AKP TEMSİLCİLERİ SALLARKEN...
7/1/2010
ORASI PARİS KUAFÖR….
7/1/2010
Büyük Gazetenin Vefasızlığı da Büyük Oluyor...
7/1/2010
Akşam, Güneş ve Tercüman’ın Yakın ve Orta Vadede Geleceği
7/1/2010
Yazıları bir dakikada unutulan adam tası tarağı toplayıp kaçtı
7/1/2010
Kaçan Bir Adam: Yılmaz Özdil
7/1/2010
Berkan, Radikal Muhabirlerini Tehdit Etti, Yetkin Bu tehditi iletti! Kanal 1 Meydan Muharebesi!
7/1/2010
Sabah Ankara Yeniden Dizayn Ediliyor... Çetingüleç Gidiyor! Fox Ankara Seçime Endeksli!
7/1/2010
Bir gazeteci torpilsiz hastaneye giderse
7/1/2010
KOLTUK İÇİN AĞLAYAN GAZETECİLER…
7/1/2010
Gazeteci, CHP'li Danışmanı Yumrukladı, Sabah ve Akşam Muhabirleri Zor kurtardı!
7/1/2010
Türk Basınının Genlerini Bozan Virüs: DENGE
7/1/2010
Hürriyet Yazarı Yalçın Doğan'ı Kim İşletiyor?
7/1/2010
Kraldan Fazla Kralcı Bir Gazetecinin Sonu?
7/1/2010
Tandoğan'da kedi olan TRT, Çağlayan Mitinginde Tam Bir Aslan Gibiydi
5/1/2007
Yavuz Onursal Sabah Gazetesi'nde İki Kişiden Hiç Haz Etmez!
4/5/2007
Otel Bedava, Yemek Bedava; Sazak, Babahan, Çalışlar, Koru ve Bayramoğlu!
3/26/2007
İranlı Asgari Hürriyeti de Karıştırdı
3/14/2007
Yazı İşleri Müdiresi ve Belalısı!..
2/27/2007
Ankara Kulislerinden Canlı Yayın!
9/2/2007
Sabah Şaha Kalktı
2/3/2007
Esat Karakolunu Küfür Yağmuruna Tutan Başbakan Çocuğu
1/31/2007
BİZİM YAZARLARIMIZ!
1/23/2007
ATV'nin Binası Tezek Kokmuyor. Peki Niye Köylülük Ediyorlar?
1/15/2007
Muhabir Haberi Söker Alır, Yayın Yönetmeni Ne Yapar?
1/9/2007
İki Yazar! Ne Yazar?
12/18/2006
Emin ve Tansel Çölaşan
12/5/2006
Balçiçek Vakası
11/18/2006
Sabah ve ATV Ders Çıkarmalı ve Tüm Medya İçin Yeni Bir Sayfa Açılmalı
11/9/2006
Hürriyet, Milliyet, Sabah, Vatan ve Akşam Gazetelerinin Analizleri
10/16/2006
Ertuğrul Özkök'ün Sekreterliğinden Vatan'da Köşe Yazarlığına
9/30/2006
Ankara’sıyla İstanbul’uyla Bir Star Analizi
9/21/2006
Çekirge, Eski Muhabirlerinden Medet Ummaya Devam Ederse Daha Çok Çuvallar
9/14/2006
Emektar Yüzümüze Veda, Yeni Yüzümüzle Merhaba
9/10/2006
Radyo Muhabiri Yok Ama, TV Muhabiri Var mi?
9/2/2006
YORUMLAR
Toplam 6 yorum var, 5 adet görüntüleniyor. Onay bekleyen yorum yok.
Üye girişi yapmadınız. Misafir olarak yorum ekleyebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
  Yorumcuların dikkatine…

İmlası çok bozuk,
Büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen,

yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Misafir 16 Mart 2012 Cuma 21:41

tebrikler şahane tespitler... siz okuyun bunu diye yazdım haberiniz olsun

Yorumu oyla      54      49  
Misafir 16 Mart 2012 Cuma 17:50

gazete ve tv temsilcilerinin kendilerini bulutların üzerinde görmesine çanak tutacak bir yazı olmuş. bu insanların işi gazetecilik, haklarında kalem oynatmak niye.pop yıldızı mı onlar, siyasetçi mi? iyi kötü çoğunu tanıyoruz. ekseriyeti şişkin bir egoya sahip, ben ne olmuşum havasında insanlara tepeden bakmayı marifet sayan,kendilerinde hiç olmayan özellikler varmış gibi davranmak zorunda olduklarına inanmış tipler.

Yorumu oyla      56      49  
Misafir 16 Mart 2012 Cuma 16:46

Faruk MercanI GÖZümÜN ÖNÜNE GETİRDİM VE BİNGOOOO! HAKLISINIZ...

Yorumu oyla      54      50  
Misafir 16 Mart 2012 Cuma 16:45

Hande Fırat tespitleri de doğru. İyi bir gazeteci ama fazla havalı. Erkan Tan tespitleri muhteşem ötesi.

Yorumu oyla      53      49  
Misafir 16 Mart 2012 Cuma 16:22

Erkan Tan ve Abdullah Abdülkadiroğlu abim bölümlerine çok fena güldüm.

Yorumu oyla      55      49  
SOSYAL MEDYADA TAKİP ET
FACEBOOK'TA TURKTIME
TWITTER'DA TURKTIME
 
KATEGORİLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
ETİKETLER
  •KÜNYE
  •İLETİŞİM
  •REKLAM
 
 
  •Güncel
  •Siyaset
  •Dünya
  •Medya
  •Magazin
  •Spor
  •Kültür
  •Sağlık
  •Ekonomi
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
İstanbul
Mersin İdmanyurdu
Afganistan
Tedavi
Sosyal Medya
ygs 2015
film
Maden Ocakları
Alba Berlin