E-posta :
  Şifre :
    ► Üye olmak istiyorum
    ► Şifremi Unuttum

Erdoğan O Yumruğu Yorumladı: Bunların Bir Arkası Var!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a yumruk atan kişiyi, 'haddini ve kendini bilmez bir kişi" olarak niteledi ve "Bunlar nereye mensuptur, neyin nesidir? Bunların hepsi ortaya çıkacak. Bunların bir arkası var" dedi.

20.04.2010 - 07:52
Erdoğan O Yumruğu Yorumladı:

Başbakan Erdoğan, TBMM'den ayrılırken, gazetecilerin, "Bakan Yıldız'a Kayseri'de yapılan yumruklu saldırı olayı" ile ilgili soruları üzerine, emniyet teşkilatının gerekli incelemeleri yaptığını söyledi.

Bu incelemeler yapıldıktan sonra gerçeğin ortaya çıkacağını belirten Erdoğan, "Haddini bilmeyen, kendini bilmez bir kişi. Emniyet teşkilatımız şu anda ifadeleri almış vaziyette. Bu tür şeyleri arzu etmiyoruz. Şehitlerimizin cenaze törenlerinin istismar edilmesi ve bunların bir istismar aracı olarak kullanılmasını; ülkemizin birliğine, beraberliğine, bütünlüğüne tahammülü olamayanların attığı adımlar olarak görüyoruz. Bunlar nereye mensuptur, neyin nesidir? Bunların hepsi ortaya çıkacak. Bunların bir arkası var. Ondan sonra gerekli olan açıklamalar yapılır. Şu anda arkadaşımıza, Atatürk Eğitim Hastanesinde gerekli müdahale yapıldı, istirahat ediyor. Buradaki oylamalara da katılacak. Allah'tan kendisine şifalar diliyorum" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Size gelen bilgilere göre, güvenlik konusunda bir ihmal sözkonusu mu?" sorusu üzerine, "Sanmıyorum. Geçenlerde Sayın Türk ile ilgili olan olaylarda... Her yerde, güvenlik herşey değildir, bunları da bilmemiz lazım. Burada da kabristanda defin olayı yapıldıktan sonra olan bir olay" diye konuştu.

"Sayın Yıldız'ın sağlık durumu ciddi mi?" sorusuna Erdoğan, "Burunda kırık tespiti yapıldı, müdahale edildi. Şu anda istirahatte. Buradaki oylamaya katılacak, oylamadan sonra tekrar istirahat edecek. Yeniden oylamaya devam edecek" yanıtını verdi.(milliyet)

YORUMLAR
Toplam 29 yorum var, 10 adet görüntüleniyor. Onay bekleyen yorum yok.
Üye girişi yapmadınız. Misafir olarak yorum ekleyebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
  Yorumcuların dikkatine…

İmlası çok bozuk,
Büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen,

yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Hasan Tahsin 20 Nisan 2010 Salı 19:33

Terörün silah gücü ile önlenmesi,Dünyanın hiçbir döneminde,hiçbir Coğrafyasında etkili olmamıştır.Buna dair bir tane örnek veremezsiniz.Silahlı önlemler veya asayiş önlemlerinin tamamı geçici önlemlerdir.Halk tabanına dayanmayan,halktan destek görmeyen,zihinsel İKNANIN tesis edilmediği önlemler, asla teröre çözüm olamaz.Afganistandaki terör,dünyanın en uzun süreli terörlerinden biri.Üstelik Dünyanın bütün büyük Güçlerinin bu terörü silahla ortadan kaldırmak için birleştiği bir sorun.Hani çözüm??

Yorumu oyla      18      10  
Hasan Tahsin 20 Nisan 2010 Salı 19:28

12 Eylül rejimi,1991 yılına kadar bir FİİL sürmüş,1991 den 2007 hatta günümüze kadar da 28 Şubat takviyeli olarak kısmen sürmüştür.Ermeni Xoybun örgütünün mutasyonu olan Asala ve pkk örgütleri, 12 Eylülün hemen öncesinde, aynı zeminde doğup,12 Eylül zemininde örgütlenip palazlanmıştır.Söylemek istediğim,Terörü besleyen doğuran zemin,ANTİDEMOKRATİK ortamlarda doğar gelişir ve büyür.Siz Demokrasiyi tesis etmezseniz,silahlı müdahale ve asayiş tedbirleriniz havada kalır.Geçici önlemler olarak kalır.

Yorumu oyla      18      10  
Gerçek Vatandaş-3 20 Nisan 2010 Salı 18:30

Dünyadaki değişmez kural, silahlı terör öncelikle silahtan ve cezalandırılmaktan anlar. Peşi sıra demokratik ve ekonomik çözümlerde mücadeleyi destekler tabii, en azından böylesi bi terörün tekrar türemesini engeller. Yoksa sadece demokratik açılımlar ile PKK gibi etnik ve ayrı bir Kürt devleti kurmayı hedefleyen örgütü asla ortadan kaldıramazsınız. Bu güne kadarki gelişmelerden hala bi ders çıkarılamamış olması ve yanlışta ısrar edilmesi anlaşılır gibi değil. Yok işte, görmüyor musunuz, sizin dediğiniz kesinlikle sorunu çözmüyor, tersine ülke çapında ayrışmayı yaygınlaştırarak içinden daha da çıkılamaz hale getiriyor.

Yorumu oyla      18      10  
Gerçek Vatandaş-2 20 Nisan 2010 Salı 18:29

12 Eylül öncesi de pek çok ilde sıkıyönetim vardı ama sıkıyönetim komutanlarının yetkileri bir yere kadardı, siyasi iktidar ellerini kollarını bağlıyordu. Zira terör, akademisyenleri, polisi, öğretmeni, mahalli idare yöneticileri, belediyeleri dahil tüm kamu kuruluşlarının da, siyasilerin de içerisine girip yerleşmişti. Eğer bu güne kadar TSK ya siyaset iktidarlar engel olmasalardı, havadan kör kurşuna talimle ya da karadan karaya şahin uçurmakla kalınmaz, önce ülkemiz sınırı dışındaki PKK terör merkezi Kandili mandili yerinde içindekilerle birlikte yok edilir ve takiben güneydoğusu dahil tüm illerimizde PKK silinip giderdi.

Yorumu oyla      18      10  
Gerçek Vatandaş-1 20 Nisan 2010 Salı 18:29

O saydığınız ülkelerdeki terör örgütleri fiilen ülkenin içerisinde konumlanmış ve oradan yönetiliyorlardı. Bizde de 12 Eylül öncesi sayılamayacak kadar çok ve farklı terör örgütü vardı, ülke kan gölüne dönmüş, insanlar sokağa çıkamaz hale gelmiş, kurtarılmış bölgeler türemiş, her yerde kaos hakim olmamış mıydı? 12 Eylül Askeri müdahalesi ve sıkıyönetim mahkemeleri nasıl kısa sürede teröre son verip bitirdi? Onu niye örnek göstermiyorsunuz? Dünyada hiçbir ülkede bu kadar yaygın bi iç terör bu kadar kıasa süre içerisinde kontrol altına alınıp yok edilememiştir.

Yorumu oyla      18      10  
Hasan Tahsin-1 20 Nisan 2010 Salı 16:03

Yorumcu arkadaşlar,Yıllarca terörle boğuşan Ülkelerin, terörü nasıl izale edip ortadan kaltığını neden incelemezler,neden merak etmezler.İngiltere terörü nasıl yenmiş, Fransa,Almanya,İtalya,İSPANYA,terörü nasıl yenmip,ortadan kaldırmış,neden merak edip araştırmazlar.Bu Ülkelerin Tümü,Demokrasi Standartlarını YÜKSELTEREK,Terörü ortadan Kaldırmışlardır.Bunu göremeyecek kadar Cahil olunduğunu sanmıyorum.Görmemekte ısrarcıların,KÖTÜ niyetli olduğunu düşünüyorum.Ne istiyorsunuz ÜLKEMDEN? Ne,Ne, Ne???

Yorumu oyla      18      10  
Yazar 20 Nisan 2010 Salı 15:56

Yumruğu atan kişi yorumunu da yaptı: "Ahmet Türk'e sahip çıkıyorsunuz,şehitlerimize sahip çıkmıyorsunuz.Bu yumruk,Türk Milletinin yumruğudur" diye söyleyerek iktidara çok anlamlı mesaj vermiştir.

Yorumu oyla      18      10  
Hasan Sabbah 20 Nisan 2010 Salı 13:43

Açılmada ölçüyü kaçırmamak lazım.Fazla açılan;üşütür.Fazla açılan;boğulur./Üşütmek ve boğulmak;-her anlamda da-kötüdür.

Yorumu oyla      18      10  
Emmi 20 Nisan 2010 Salı 13:36

Vanda yumurta atanlarin arkasinda kim var,dün biri istifa etti.Size göre Vanda olup bitenler halkin Demokratik tavri degilmiydi,buda onlardan biri...

Yorumu oyla      18      10  
MSN 20 Nisan 2010 Salı 13:27

Bu islerin arkasinda digerlerinin yaninda PKK da var diyor bir yorumcu. Peki PKK ile ABD, AB ve AKP görüstügüne göre mesela CIA, BND, MIT, MOSSAD da bu gruplari "kullaniyor" olamaz mi? Bu Yorumcu(!) onlarin adini-sanini agzina neden almaz? Onlar "iyi düsman" mi yoksa? Adamlar bizi birbirimize düsürmüs, bu yorumcu gibiler kafalarini kuma gömmüsler! Akil durmasini yasiyor TC hala...

Yorumu oyla      18      10  
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
General Dostum Turktime’a Konuştu: Taliban Güçlendi Ama Onları Ben Yok Ederim!
Hamid Karzai ile ittifak kurup seçimlere girmek için Afganistan’a dönen ...
E.Albay Türemen: Karadayı Darbe Konseptine Uymayan Subayları Ankara’dan Uzaklaştırdı!
Karadayı darbe hazırlığı için subayları nasıl fişledi? Darbe konusunda ...
Büyük Yangından Önceki Son Röportajı Turktime Yaptı… Özbey: İstanbul Kötü Yönetiliyor!
Birkaç gün önce yanarak kül olan Avrupa’nın en büyük gösteri merkezi İstanbul ...
 
Adnan Oktar Turktime’a Konuştu: Said-İ Nursi'yi Atatürk Konusunda Yanılttılar!
Evrim teorisine karşı onlarca eseri, şatafatlı hayatı ve ilginç çıkışlarıyla ...
Erhan Göksel: Teslim Bayrağı Çeken Büyükanıt Divan-ı Harp’te Yargılanmalı!
Sınır ötesi harekat yapıldığı zaman aslında sanıldığı gibi bir harekat ...
Fatih Karaca: Tuncay Özkan Grubun’dan Kimseyi İşten Atmadık, Kendileri Ayrıldı...
Aralarında Kanaltürk ve Bugün Gazetesi'nin de bulunduğu Koza-İpek Medya ...
 
Emniyet Genel Müdürü Köksal: Gazeteciler İçin Özel Dinleme Yok…
Türk basınının lokomotif gazetelerine dahi röportaj vermeyen Emniyet Genel ...
Kızılay Başkanı Küçükali Turktime'a Konuştu: Veli Küçük'ün Kızılay’dan İhale Aldığını Sizden Öğrendim!
Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali'den Turktime'a çarpıcı açıklamalar: ...
Türköne Konuşuyor: Eşimle Aram Kötü Olursa, Ak Parti'ye Muhalefet Ediyorum… MİT İşe Yaramaz, İlhan Selçuk Faşist, Çatlı Arkadaşımdı... Türkeş Bana Komünist Derdi…
Zaman’dan başka gazetede yazmam… Çok yakında medya savaşı çıkacak… Milliyetçilik ...
 
SOSYAL MEDYADA TAKİP ET
FACEBOOK'TA TURKTIME
TWITTER'DA TURKTIME
ANKET
Sizce Türk yargısı bağımsız ve tarafsız mıdır?Sonuçları göster Anket arşivi
 
KATEGORİLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
ETİKETLER
  •KÜNYE
  •İLETİŞİM
  •REKLAM
  •SİTENE EKLE
 
 
  •Güncel
  •Siyaset
  •Dünya
  •Medya
  •Magazin
  •Spor
  •Kültür
  •Sağlık
  •Ekonomi
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
fenerbahçe
Tayyip Erdoğan
survivor all star
Alba Berlin
pkk
Danimarka
iett
Sözler
Güney Osetya