E-posta :
  Şifre :
    ► Üye olmak istiyorum
    ► Şifremi Unuttum

Adnan Küçük

PAÇALARI KANLA KİRLİ BİR ÜLKE “TÜRKİYENİN SİCİLİ BOZUK” DEMİŞ
20 Nisan 2022 Çarşamba

 

 

ABD Dışişleri Bakanlığı her yıl ülkelerin insan hakları siciline ilişkin rapor yayınlar.

Nihayet 2021 Yılı insan hakları raporunu da 12 Nisan 2022 günü yayınladı.

Tabii ki bu rapora göre, insan hakları sicili en temiz ülkelerden biri Amerika.

Yani kendi kendini temize çıkarmış.

Dostları ve ahbapları olan ülkeler de temizler safına dâhil edilmişler.

Rapora göre, “Türkiye’de hukuksuz ve keyfi uygulamalar devam etmektedir”.

Peki, keyfi ve hukuksuzluğun ölçütü nedir?

Mesela PKK terör örgütlerine karşı yürütülen mücadeleler keyfi midir değil midir?

Amerika’ya göre bu sorunun cevabı “EVET”tir. Çünkü bu eli kanlı terör örgütünü ve çeşitli uzantılarını bizzat finanse eden, sevk ve idare eden Amerika ve diğer destekçileridir.

Sizlerle en taze PKK ile ilişkili bilgiyi paylaşacağım.

ABD Merkez Kuvvetler (CENTCOM) Komutanı Michael Erik Kurilla, göreve başlamasından 11 gün sonra Suriye'ye gitti. Kurilla, burada terör örgütü PKK/YPG’nin sözde genel komutanı “Mazlum Kobani” kod adlı Ferhat Abdi Şahinle görüştü.

Bazı ülkeler vardır ki, bir yandan insan hakları, demokrasi, hukukun üstünlüğü vb. NARALARI atarken, bir yandan da çeşitli terör örgütleri ile GİZLİ SAKLI ilişkiler kurarlar. Amerika bu işi gizli saklı değil ALENİ olarak yapıyor.

Eh, Paçaları PKK ve uzantısı terör örgütlerinin kanları ile kirlenmiş bir devlet; yani Amerika, kalkmış Türkiye için “hukuksuz ve keyfi uygulamalar devam” ediyor demiş.

Bütün bu kirli ilişkilerle Amerika TEMİZ ise “Şeytan Melek; katil masum” demektir.

Takdiri basiretli okurlarımın SAFİ vicdanına bırakıyorum; VİCDAN yalan söylemez.

15 Temmuz 2016 FETÖ ihanet kalkışmasının gerçekleştirilmesine mani olmak; yani demokrasiyi savunmak ve yaşatmaya çalışmak da “keyfilik ve hukuk dışılık” mıdır acaba?

Amerika bu örgütü de, hem mutlak olarak himaye ediyor, hem de bu örgüt vasıtasıyla 15 Temmuz ihanet kalkışmasını sevk ve idare etti. İhanet şebekesi başarısız olunca da, kerhen eveleme geveleme yaptıktan sonra, bu ihanet örgütünün tüm unsurlarını TAM ve MUTLAK KORUMA altına aldı.

Eeeeee bu FETÖ ihanet örgütünün akıttığı kanlarla bütün pantolonu kanlara bulanmış bu ülke, kalkmış Türkiye için “insan hakları sicili bozuk” diyor.

Bu raporun doğruluğuna peşin olarak inananlar gitsinler Amerika’da yaşasınlar; bu ülkede, paçaları kanlarla kirlenmiş dünyanın en büyük KORSAN devletinin borazanlığını yapmasınlar.

Amerika’nın 11 Eylül 2001 Sonrası TEMİZ(!?!?!?!?) Sicili

Kendilerinin insan hakları sicilinin KAR gibi BEYAZ(?!?!?!) olduğunu söyleyen Amerika’nın 11 Eylül sonrası siciline bir bakalım.

Kongre, 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra Afganistan’da ele geçirilen El Kaide ya da Taliban üyesi oldukları RİVAYET edilen ya da iddia edilenlerin gözaltında tutuldukları sürece onlara uygulanan soruşturma yöntemlerinde “işkence sınırlarının aşıldığını” belirterek Bush yönetimine uyarılarda bulunmuştur.

Bush yönetimi bu uyarıları kaale bile almayarak uygulamalarına devam etmiştir.

Yani “eeeeyyyy Kongre üyeleri, siz ne derseniz deyiniz, ben envai çeşit işkenceleri yapmaya devam edeceğim” demeye getirmiş.

Bunun üzerine, Bush’a göre biraz daha adalet ve vicdan duygusu baskın görünen çoğu Kongre üyelerinin oyuyla, Arizona Senatörü ve 2000 ve 2008 yılları başkanlık seçimlerinde Başkan adayı olan John McCain’in de büyük destekleri neticesinde “işkenceyi her durumda yasaklayan” bir kanun çıkarıldı.

Peki, bu kanun niçin çıkarıldı?

Kongrenin uyarısından da anlaşılıyor ki, bazı PİS işler dönüyor; yani en zalimane işkenceler Guatanamo’da en vahşi yöntemlerle tatbik ediliyor.

Vicdanları tefessüh etmiş ve paçaları işkence kanları ile kirlenmiş Başkan Bush ve Yardımcısı Cheney, bu uygulamaları midesi kaldırmayan Kongre üyelerinin oy çoğunluğu ile kabul edilen söz konusu kanunun çıkarılmaması yönünde çok yoğun çabalar sarf ettiler.

Maksatları Guatanamo’daki insanlara (tabii ki Bush ve Cheney yönetimine göre bunlar İNSAN mı yoksa ZARARLI BÖCEKLER mi belli değil) kanlı işkencelerini sürdürmek.

Bu iki vicdanı ve paçaları kanlı sözüm ona Cumhuriyetçi Demokrat(?!?!) yaratıkların bütün karşı çıkma çabalarına karşın, çoğunluğun oyları ile söz konusu kanun kabul edildi.

Bush bu kanunu veto etmeyerek onayladı; fakat hemen arkasından, “millî güvenlik” gerekçesiyle kanundaki soruşturma yöntemlerine ilişkin işkenceyi her şart altında yasaklayan kurallara uymayabileceğini; yani anlayacağınız İŞKENCE uygulamalarına devam edeceğini, “imza beyanı” ile belirtti.

Bir başka ifadeyle, Başkan Bush “imza beyanı” ile terörle mücadelede gerektiğinde ülkenin güvenliği için gözaltında tutulanlara işkence ve kötü muamele yapılabileceğini beyan etmiş oldu. Yani, her türlü gayrı insani İşkenceyi yapmak bizim için bir HAK’tır demiş oldu.

Eeeeee, demek ki Amerika için işkence yapmak meşru ve insani bir uygulamaymış. Akrep  için başkalarını sokarak zehirlemek ne ise Amerika için de işkence ve kötü muamele yapmak aynı şey olsa gerek.

Demek ki en vahşi yöntemlerle işkence yapmak onların sicilini bozmuyor.

Guatanamo mağduru olan ve Karaçi’de (Pakistan) taksi şoförü olarak çalışan A.R (Gerçek İsmini vermek istemedim), Eylül 2002’de bir baskında yakalandı. A.R, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı nezaretinde 550 gün gözaltında tutulduktan sonra 2004’de Guantanamo’ya nakledildi ve 17 yıl sonra (bu süre boyunca tutuklu idi) tüm suçlamalardan aklanarak Guantanamo Körfezi’nde serbest bırakıldı.

Daha bitmedi. Bir sivil toplum kuruluşu olan Reprieve’e göre, A.R.’ye karşı açılan dava aslında yanlıştı. A.R., 2002’de H.G. adında aranan biri olarak tanımlandı ve Pakistan’da ABD personeline verildi. Daha bitmedi; ABD’liler kısa zamanda yanlış adamı yakaladıklarını anlasalar da, onu Afganistan’a götürdüler ve 550 gün boyunca işkence yaptılar. Yani “H.G.’yi bulamasak da onun yerine A.R.’ye işkence yaparız, ne fark eder ki” demeye getiriyorlar.

Aman Allah’ım şu HUKUK DEVLETİ ve ADALET anlayışının … bakın. Kıymetli okurlarım boşluğu sizler doldurun.

A.R.’nin maruz kaldığı tacizler, ABD Senatosu işkence raporunda da belgelendi.

Bir başka tutuklunun beyanları da Amerika’daki paçaları kıpkırmızı yapan İŞKENCE kanlarından haber veriyor.

2,5 yıl boyunca aşağılandığını ve cinsel tacize uğradığını söyleyen N.S., “en zalimce ve en zor olan kısmı, ‘ZİHNÎ İŞKENCE’ydi. Fizikî işkence zor, vahşice ve aşağılayıcıydı; ancak bir müddet sonra bitiyordu. Her sabah kalktığımda aklımı kaybetmediğim için mutlu oluyordum, amacım günü aklî dengemi yerinde bir şekilde bitirebilmekti. Bu, benim tek hedefimdi. Çevremde normal durumda olup da bir gece sonrasında aklını yitiren tutuklular görüyordum” dedi.

Benim BASİRETLİ okurlarım; ELLER Vicdanlara.

Söyleyin bakalım her tarafı kanlarla lekelenmiş bu KORSAN devletin Türkiye için yazdığı İnsan hakları raporu ne kadar TEMİZ; PÂÂÂK, SAFİ, HAKİKATİ YANSITIYOR.

Eh, kendisi İŞKENCE yapınca SİCİLİ KAR gibi temiz oluyor, Türkiye’de 1980’li yıllarda rastlanan işkence uygulamaları tamamen sıfırlanınca Sicili bozuk gösteriliyor.

Bir kısa not.

Zor zamanlarda, özellikle OHAL uygulamaları döneminde, ülkemizde bazı sorunlu uygulamalar yaşandı. Bu tür olağanüstü dönemlerde sorunsuz uygulamaların olmayacağı hiçbir medeni ülke yoktur. Şu anda hepsi iyi günlerin uygulayıcılarıdır. 11 Eylül 2001’den bu yana OHAL uygulanan Amerika’da, George Floid’in başına gelenleri bütün dünya gördü. Fransa’da Sarı Yeleklilerin başına gelenler herkesin malumu.

Tekrardan eller vicdanlara; söyleyiniz, bu işlerde bir terslik yok mudur?

Bence var; lütfen sizler de safi vicdani kanaatlerinizi yüksek sesle haykırın.

Ben burada sadece Batılı emperyallerin yakın tarihlerde gerçekleştirdikleri vahşetlerin sadece okyanustaki birkaç damlasına yer verdim. Okyanusu yazacak olsam, CİLTLER, hatta kütüphaneler dolusu vahşet ve dehşet kitapları ortaya çıkar.

Bugünlük bu kadar…

E-posta   Facebook   Twitter     Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
Bu yazı 28836 defa okunmuştur.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MANSUR SAVAŞ’IN CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY OLABİLME İHTİMALİ VAR MI?
4/12/2022
PAKİSTAN’DA NELER OLUYOR?
4/5/2022
GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM: SİSTEMİN “FİŞ”LE CİHAZA BAĞLANMASI
3/27/2022
AYM’NİN MEVCUT HÜKÜMET SİSTEMİNİ KİTLEYEN KARARI
3/19/2022
UKRAYNA: BÜYÜKLER TEPİŞİR, OLAN KÜÇÜKLERE OLUR!
3/11/2022
GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM AÇIKLAMASI: BOOOOM
3/4/2022
TÜRKİYE’DE MUHALEFET NEDEN İKTİDAR OLAMIYOR?
2/25/2022
HDP AYM TARAFINDAN KAPATILMAZSA NE OLUR?
2/17/2022
İNSAN HAKLARI AVRUPA SINIRLARINDAN İÇERİ GİREMİYOR!!!
2/9/2022
DEMOKRASİ NEREDEN GEÇER; DİYARBAKIRDAN MI YOKSA…?
2/2/2022
İNANANLARIN İNANCINI YARALAYAN SERÇE (!?!?)
1/26/2022
ENES KARA İNTİHAR ETTİ, CEMAAT VE TARİKAT DÜŞMANLIĞI DEPREŞTİ
1/19/2022
TÜRKİYE’DE BAŞKANLIK (CUMHURBAŞKANLIĞI) SİSTEMİ NEDEN YERLEŞEMEDİ?
1/12/2022
CHP, HALA DİNDARLAR İÇİN KORKUTUCU VE ÜRKÜTÜCÜ
1/5/2022
CHP’NİN “FETÖCÜLERLE DE HELALLEŞMEK” POLİTİKASI
12/29/2021
TÜRKİYE’DE İTTİFAKLAR VE MİLLET İTTİFAKI-HDP İLİŞKİSİ
12/22/2021
QUEBEC’DE BAŞÖRTÜSÜ TAHAMMÜLSÜZLÜĞÜ VE İSLAMA YÖNELİK FARKLI UYGULAMALAR
12/15/2021
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETİMDE DİN EĞİTİMİ VE LAİKLİK TARTIŞMALARI
12/8/2021
28 ŞUBAT ZİHNİYETİ “CELLADINA ÂŞIK” BAZI MAĞDURLARINDA DEVAM EDİYOR
12/1/2021
CHP’DEN HDP’YE “PKK İLE İLİŞKİLERİNİ MİNİMİZE ETME” ÖNERİSİ
11/24/2021
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE %50+1 ÇOĞUNLUK DEĞİŞMELİ Mİ?
11/17/2021
İYİ PARTİNİN KİMLİĞİNİ BİLEN VAR MI?
11/10/2021
ANAYASADAKİ DEĞİŞTİRİLMESİ YASAK HÜKÜMLERİN VESAYETÇİ TEMELİ
11/3/2021
İŞKENCE YAPMAK, DEMOKRATİK(!?) ABD İÇİN MEŞRU, TÜRKİYE İÇİN SUÇ!
10/27/2021
ÇAĞDAŞ UYGARLIK KAVRAMININ ANAYASADA NE İŞİ OLABİLİR Kİ?
10/20/2021
“YÜCE DEVLET”TEN GÜÇLÜ DEVLETE
10/13/2021
1982 ANAYASASININ İLK DÖRT MADDESİ DEĞİŞMELİ MİDİR?
10/7/2021
KASETÇİ DÜKKÂNININ ÜSTÜNDEKİ MAHKEMELERDEN YENİ YARGITAY BİNASINA
9/28/2021
YENİ BİR 367 ÖZLEMİ: RECEP TAYYİP ERDOĞAN 2023’DE ADAY OLAMAZ
9/19/2021
YENİ YARGITAY BİNASINDA DUA EDİLDİ, LAİKLİK ELDEN GİTTİ(!!!)
9/10/2021
YÜZDE ON MİLLİ SEÇİM BARAJI NE OLMALI?
9/1/2021
28 ŞUBATIN KUDRETLİ(!) PAŞALARI LAYIK OLDUKLARI YERE MARŞ MARŞ
8/23/2021
FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI HANGİ PARTİLER ACABA?
8/9/2021
TUNUS’TA CUMHURBAŞKANLIĞI DARBESİ
7/29/2021
ÇANAKKALE’DEN 15 TEMMUZA: KAHRAMAN HALKIMIZIN VATAN SAVUNMASI
7/15/2021
TÜRKİYE’DE YAKIN GELECEKTE ERKEN SEÇİM OLABİLİR Mİ?
7/8/2021
BİZ DE BAŞÖRTÜSÜ HUSUMETİ BİTTİ ZANNEDİYORDUK; MEĞERSE…
6/28/2021
BAŞKANLIK SİSTEMİ ŞAHANE, “TROLLÜK” YAFTALARI GERİ İADE!
6/19/2021
HDP, KAPATILMALI MI; KAPATILABİLİR Mİ?
6/8/2021
KORSAN İSRAİL DEVLETİNİN ZULMÜNE UĞRAYAN MAZLUM FİLİSTİN HALKI
5/23/2021
TÜRKİYE’DE PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞI: ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY Mİ?
5/10/2021
DÜNYANIN EN BÜYÜK KORSAN DEVLETİN BAŞI: ERMENİ SOYKIRIMI DEDİ
4/30/2021
RECEP TAYYİP ERDOĞAN: FİKRÎ İKTİDARIMIZI HÂLÂ TESİS EDEMEDİK
4/21/2021
VESAYETÇİLERLE DEMOKRASİ YANLILARI İÇİN TURNUSOL KÂĞIDI: 104 AMİRALİN E-BİLDİRİSİ
4/11/2021
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHEDİLMESİ KARARI İPTAL EDİLEBİLİR Mİ?
4/2/2021
TÜRKİYE’NİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİNDEN ÇEKİLMESİNE NİÇİN BU KADAR SERT TEPKİ VERİLİYOR?
3/24/2021
TAKLİTCİ DEĞİL TÜRKİYE’NİN GERÇEKLERİNE UYGUN BİR ANAYASANIN YAPILMASI
3/15/2021
1000 YIL SÜRECEK DENİLEN 28 ŞUBAT’IN TAHRİBATLARI VE TAMİRATLAR
3/6/2021
YENİ ANAYASA: BAŞKANLIK SİSTEMİ Mİ GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM Mİ (2)?
2/25/2021
YENİ ANAYASA: BAŞKANLIK SİSTEMİ Mİ GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM Mİ (1)?
2/16/2021
CUNTA ANAYASASINDAN DEMOKRATİK SİVİL ANAYASAYA: TAŞLI YOLLAR
2/7/2021
YARATILIŞ MODELİ KONGRESİ EVRİMCİLERİ NİÇİN RAHATSIZ ETTİ?
1/29/2021
VESAYETÇİ ZİHNİYETE GÖRE ÖZDE CUMHURBAŞKANI(!?) NASIL SEÇİLİR?
1/20/2021
BAŞÖRTÜLÜ HÂKİMLER Mİ BAŞI AÇIK HÂKİMLER Mİ TARAFSIZ KARAR VERİR?
1/11/2021
1876 KÂNÛN-I ESÂSÎ’DE ÇEVİRİ HATALARI: TBMM BAŞKANINA ÇAĞRIMDIR
1/2/2021
HARF DEVRİMİNİN TÜRK DİLİNDE MEYDANA GETİRDİĞİ SONUÇLAR
12/23/2020
TÜRKİYE’DE BAŞKANLIK SİSTEMİNİN FİKİR BABASI: PROF. DR. BURHAN KUZU
12/14/2020
FRANSA’DA ÇOĞULCULUK VE HOŞGÖRÜ YERİNİ FAŞİZME Mİ BIRAKIYOR?
12/5/2020
CHP, HDP, SP VE İYİ PARTİ ANAYASASI İNKÂR EDİLDİ, İYİ PARTİ’DE NELER OLUYOR?
11/26/2020
HANGİ CUMHURİYET YAŞASIN?
11/17/2020
ABD’DEKİ SEÇİMLER Mİ, YOKSA VENEZUELA’DAKİ SEÇİMLER Mİ DAHA AZ HİLELİ?
11/8/2020
İZMİR DEPREMİ VE HÜKÜMETE BİR ÖNERİ
10/31/2020
Tarikatlar Atatürk’ün 1924 Anayasası’nda teminat altında idi
10/24/2020
ENİS BERBEROĞLU MİLLETVEKİLLİĞİNE GERİ DÖNEBİLİR Mİ?
10/14/2020
CHP’NİN SÖZÜNÜ ETTİĞİ “GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM” MÜMKÜN MÜDÜR?
10/4/2020
RECEP TAYYİP ERDOĞAN 2023 SEÇİMLERİNDE CUMHURBAŞKANLIĞINA ADAY OLABİLİR Mİ?
9/23/2020
İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE GÖRE, DEVLET KADINA YÖNELİK 'ALKOL TEMELLİ ŞİDDETLE' MÜCADELE ETMEMELİ Mİ?
9/13/2020
TÜRK TOPLUMUNUN TEMELİ OLAN AİLEDE “ALARM ZİLLERİ” ÇALIYOR?
8/27/2020
15 YAŞ ALTI KIZLARLA İMAM NİKÂHI İLE EVLİLİK SUÇ MU, DEĞİL Mİ?
8/16/2020
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ: “BAL”IN İÇİNE ZEHİR KATILARAK SERVİS EDİLMESİ
8/5/2020
ZİNCİRLERİNİ KIRAN AYASOFYA-İ KEBİR CAMİ-İ ŞERİF’İNDE İLK CUMA NAMAZI
7/25/2020
15 TEMMUZ BENZERİ YENİ BİR İHANET KALKIŞMASI YAŞANABİLİR Mİ?
7/15/2020
27 MAYIS ASKERİ DARBESİNİN YASSIADA CİNAYET MAHKEMESİ İLGA EDİLDİ
7/6/2020
FETH-İ MÜBİN’İN SEMBOLÜ AYASOFYA SAN’AT VE İMAJA FEDA EDİLEMEZ
6/20/2020
AYASOFYA’YA DANIŞTAY KARARIYLA CAMİ STATÜSÜ KAZANDIRILMASI
6/9/2020
TÜRKİYE’DE ASKERÎ DARBELERİN ANASI: 27 MAYIS 1960
5/31/2020
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ: AİLE VE KADINLAR KORUNUYOR MU TAHRİP Mİ EDİLİYOR?
5/18/2020
ALİ ERBAŞ’IN ŞAHSINDA HUTBELERE LGBTİ+ AYARI MI ÇEKİLMEK İSTENİYOR?
5/5/2020
CORONA SÜRECİNDE YAŞANAN KÜRESEL EKONOMİK SAVAŞLARIN GALİBİ KİM OLACAK?
4/24/2020
CORONA VİRÜSÜ KÜRESEL OPERASYONA MI DÖNÜŞÜYOR?
4/13/2020
CORONA VİRÜSÜNE KARŞI “DUA İLE MÜCADELE” ÇOK MU SAÇMA?
4/1/2020
CORONA VİRÜSÜNE KARŞI HANGİ ÜLKELER BAŞARILI, HANGİLERİ BAŞARISIZ?
3/21/2020
İDLİB’DE NE İŞİMİZ Mİ VAR? ŞEHİTLİK TEPESİ BOŞ MU KALMALI?
3/10/2020
28 ŞUBAT, RAND CORPORATİON: YENİ BİR DARBE Mİ GELİYOR?
2/29/2020
SORUYORUM: FETÖ İHANET ÖRGÜTÜ’NÜN SİYASİ AYAĞI KİMLER OLABİLİR?
2/18/2020
ANAYASA MAHKEMESİ KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN ÖNLENMESİ ÇABALARINI SABOTE Mİ ETTİ?
2/9/2020
ELAZIĞ VE MALATYA DEPREMİ SONRASI SKANDAL MAÇ ERTELEME KARARI
1/28/2020
HAKİKATEN TÜRK ASKERİ’NİN LİBYA’DA NE İŞİ Mİ VAR?
1/18/2020
İNSANCIL(!) BATIDA FAŞİST BİRİNE VERİLEN NOBEL ÖDÜLÜ
1/8/2020
KANAL İSTANBUL KAMPLAŞMASI: YENİ GEZİ EYLEMLERİ HAZIRLIĞI MI YAPILIYOR?
12/30/2019
YENİ PARTİLERİN TOPLUMDA KARŞILIĞI VAR MIDIR?
12/24/2019
YORUMLAR
Toplam 3 yorum var, 3 adet görüntüleniyor. Onay bekleyen yorum yok.
Üye girişi yapmadınız. Misafir olarak yorum ekleyebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
  Yorumcuların dikkatine…

İmlası çok bozuk,
Büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen,

yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
ADNAN METİN 22 Nisan 2022 Cuma 23:34

YÜREĞİNİZE SAĞLIK SAYIN HOCAM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ. SELAMÜNALEYKÜM.

Yorumu oyla      39      39  
Hatice sunci 22 Nisan 2022 Cuma 13:21

ABD ne kadarda temizmiş öyle de bize çamur atıyor, siyahilet ve kızılderelileri katletiler, kızıldereli soyunu bu gün kurutular. Nede adilil demokrat bir ülke, kTüm dünya ülkelerine bakın suriye, afkanistan, ırak eserleti binlerce mahsum insan öldürüldü, bizim ülkemizde nfedense pkk silahları ABD menşeyli

Yorumu oyla      39      39  
Özkan Keskin 21 Nisan 2022 Perşembe 00:03

Biz hep İnsan hakları nı batıya göre değerlendiriyoruz Ama biz zaten İnsanlık anlayışı bakımından batıyı beğenmiyoruz ve kriterlerimiz de farklı Gelinen noktada yaşadığımız topraklarda mensubu olmaktan gurur duyduğum milletimin hak ettiği standartlardaki insanı seviyede yönetildiğini düsünmüyorum En kötüsü de tek parti döneminin millete verdiklerinden ötesini millete fazla görme hastalığının devlet anlayışımız olmasıdır

Yorumu oyla      40      39  
SOSYAL MEDYADA TAKİP ET
FACEBOOK'TA TURKTIME
TWITTER'DA TURKTIME
 
KATEGORİLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
ETİKETLER
  •KÜNYE
  •İLETİŞİM
  •REKLAM
 
 
  •Güncel
  •Siyaset
  •Dünya
  •Medya
  •Magazin
  •Spor
  •Kültür
  •Sağlık
  •Ekonomi
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
  •Dünya
  •Spor
  •Kültür
  •Ekonomi
  •Sağlık
  •Medya
  •Siyaset
  •Güncel
  •Aktüel
japonya
moskova
konya
Southampton
haberler
Kırgızistan
konuk oyuncu
ygs 2015
Murat Yıldırım