Her şey vatan için...
Cengiz Altınsoy

 

Millet ittifakı %60 'la seçime başladı %70'le bu iş biter. Şimdiden  hadi hayırlısı olsun.

Meral Akşener sayesinde öğrendik. Millet ittifakının bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum. Meral hanım masayı terk edince AKP'li gazeteciler bile tam Tayyip Erdoğan kaybediyordu ve millet ittifakı kazanıyordu , Meral hanım böyle yapınca Tayyip Erdoğan'ın kazanma şansı oluştu. Şaşırdım birden vay be dedim, hiç duymamıştık bu yancı gazetecilerden böyle şeyler, sonra anladım ki millet ittifakı çok güçlüymüş bir şey daha anladım. Meral hanım da bunu anladı ve hemen kaldığı yere geri döndü.

Meral hanım sayesinde bu seçimi millet ittifakının çok farklı kazanacağını anladık artık.

Meral hanım bize millet ittifakının gücünü gösterdi. Hayatımda ilk defa bu kadar televizyon kanalında millet ittifakının konuşulduğunu gördüm. Hele canlı yayınlara baktım hiç ummadığım kanallar canlı vermeye başladılar. Tayyip Erdoğan'dan korkan kanallar artık habercilik yapmaya başladılar ve diyorum ki millet ittifakı şimdiden %60 la yarışa başladılar.

Kılıçdaroğluna yapması güzel olabilecek bir şeyler önermeliyim.

Muharrem İnce milli eğitim bakanı

Ümit Özdağ sağlık bakanı

Adil Serdar Saçan İçişleri bakanı olarak düşünebilirsin nacizane fikrimdir.

Adil Serdar Saçan'a çok ihtiyacın var.Madem ülkeyi soyanlardan bu paraları geri alacaksan bu işi yapacak tek adam Adil Serdar Saçan'dan başkasını düşünme.Yedi ceddine kadar AKP tarafından  inceleme yapılıp bir tane yolsuzluğu bulunmayan adamdır.Ona işkenceci diyen ,bana işkence yaptı diyen AKP'li belediye başkanı küçük kızları kucağına alırken görüntülenince belediye başkanlığından sağlık sorunlarını bahane ederek istifa etmek zorunda kaldı.

Bence sayın Kemal Kılıçdaroğlu milli takım kuruyor. Tarih yazacak belli artık.

Ufukta güzel günler görülüyor. Ülkenin parası yandaşlara değil hak edene gidecek.

Kemal Kılıçdaroğlu bende bıraktığı izlenim  için tek şey diyebilirim.Çalmayacak ve çaldırmayacak adam.

Bizimde bu saatden sonra böyle bir lidere ihtiyacımız var.

Ülkenin toparlanması lazım. Ne yargı kaldı ne adalet. Üstümüzde ölü toprağı var.

Et pahalı,süt pahalı,domates pahalı,ekmek pahalı,çay pahalı ucuz olan tek şey bu ülkede yalan söylemek.

Bize hesap soracak lider lazım ,bu ülkeyi soyanların yargılanıp içeri atılması lazım.20 yılda yapılan bütün ihaleler tek tek incelenmeli ve gerekenler yapılmalıdır.

Devlet tekrar normale dönmeli ve devlet olduğunu halkına göstermelidir .Devlet bir kişinin değil halkın olduğunu halka anlatmalıdır.Korku imparatorluğu artık bitmeli ve güzel ülkeme bahar gelmelidir.

Devletin taşları ile çok oynadılar.Her yere siyasi yani kendi adamlarını atadılar.Yetenekli ve siyasi yanı olmayan insanlara yaşama hakkı vermediler. Ya bizdensin ya değilsin mantığını her yere işlediler.

 

Ülkeyi yancılar işgal etti.

Tayyip Erdoğan sevdalısıyız ayağına malı götürdüler.

2 tane adam bu güzelim ülkeyi mahvetti.1 dolar 5 brezilya parası iken bizde 1 dolar 18 türk parası yani Amerika 1 elma veriyor 18 elma alıyor bizden bu kadar basit ya da Amerikalı 1 kg  et veriyor bize bizden 18 gk et alıyor daha kolay nasıl açıklanır.

 

Güzel günler gelecek artık.Gençler kaçmayacak artık,umut gelecek yarınlara,yüzümüz gülecek çünkü biliyorumki bütün ihaleler hak ve adaletli yapılacak ve ihalesiz iş yapılmayacak yani kul hakkı yenmeyecek.

Bu kadar yetki bir adama verilir mi?

Yangın çıkıyor sayın Cumhurbaşkanımızın isteği üzerine yangın söndürüldü.Bu nedir ya!

Bunu diyen İbrahim Kalın hemde profosör ve  Cumhurbaşkanı danışmanı yani falan filan.

5 yerden maaş alan bürokratlar var.Bunlardan bu paralar geri alınmalı faizi ile beraber.

Kim ne çaldıysa faiziyle geri alacak kadrolar oluşturulmalı.

Deprem oldu ilk önce deprem bölgesinde Habertürk spikeri gitti. Mehmet Akif Ersoy,Devletden ve Afad'dan önce Habertürk spikeri  Mehmet Akif Ersoy canlı yayın yaptı ve dediki yardıma gelen kimse yok.Burda dedi kimse yok ve binalardan yardım sesleri geliyor.Cumhurbaşkanı helallik istiyor.Bu yeni çıktı galiba helallik ben hakkımı helal etmiyorum.

Nasıl gideceksin cennete.

Ben sana hakkımı helal etmiyorum.Helal etmemi istiyorsan bu beş müteahhidi yargıla ve aldıkları paraları geri al.Bu yapılan köprülerin maliyetlerini açıkla 3  köprü parasına  1 köprü yaptırdınız.Yazık günah değilmi.

Televizyon kanalları Afad'dan ve askerden önce deprem bölgesindeydi.Bu durumu Dünya gördü.

Herkes Cumhurbaşkanından emir bekliyor ve ona soruyor.Böyle ülke kaldımı hala!

Niye valiler, kaymakamlar var.

Neyse bunlarda gidici artık..

Her şey güzel olacak

Herşey vatan için....Sayfa Adresi: http://www.turktime.com/yazar/her-sey-vatan-icin-/7231