NE İDLİB NE RUSYA ELDE PATLAYAN KORONA
Tekin Öget

 

 

 Muhalefet hiçbir olumlu çözüm üretememenin verdiği hırsla önce İDLİB konusunda iktidara saldırmaya başladı. Öyle ki bunun için organize oldular. Bir nevi ülke düşmanlarıyla aynı yönde tezviratlara yeltendiler. Bazı vekiller sanki bizim değil Rusya’nın İran’ın hatta Suriye vekilleri gibi davranmaktalar. İdlib’te kahramanca çarpışan vatan evlatlarına dahi öfkeliler. Önce ateşkes yapın diye iktidara yüklenip sonrada Rusya ile varılan ateşkesin bile yanlış olduğunu dillendirmeye başladılar. BU AYARSIZ HALLERİ NASIL BİR İHANET ODAĞINA DÖNÜŞTÜKLERİNİN EN ANLAMLI GÖSTERGESİDİR.

Suriyelilerin gitsin dedikleri günlerden gidişlerine izin verilince de niye gönderiyorsunuz biz onu kastetmedik ki takiyesine başvurdukları günlere geldiler. Tabi bu arada “SON UMUT BAĞLADIKLARI ” korona çıkışları vardı. Zaman ayarlı bomba gibi bekleyip çağrı yaptıkları ve bir türlü devletin ve sağlık bakanlığının aldığı tedbirlerden dolayı ülkeye giremeyen korona virüsüne bile öfkelenmeye başladılar. Kim bilir belki kendi içlerinde korona virüsü için Ak partili diye de suçlamada yapıyorlardı. Sağlık bakanı Dr. Fahrettin Koca bu dezenformasyonu çok iyi bildiği için düzenli aralıklarla en doğru ve en şeffaf bir şekilde tüm yazılı ve görsel medya üzerinden milleti bilgilendirerek provokatörlerin olası bu tezviratlarla yapmayı planladıkları eylemlerini boşa çıkartmıştır. Öyle ki bu konuda alkışı ve övgüyü hak etmiştir.              VE DEVLET AKLI, MUHALEFET AKLINA GALİP GELMİŞTİR.

Gece yarısı canlı yayına çıkan bakan bey tekrar ilk ağızdan milletini uyarmış ve bir vakamız olduğunu tedbirler çerçevesinde karantinaya alındığını ve temas ettiği herkesi de gözetim altına aldıklarını duyurarak olayın nasıl bir titizlikle yönettiklerini millete göstermiştir. Sayın Bakan muhalefetin ve karanlık odakların İDLİB ve RUSYA üzerinden bekledikleri kriz çıkmaması üzerine, son bir umut bağladıkları can havliyle sarılmış oldukları Korona virüs provokasyonlarını da doğru ve akıllı hamlelerle ELLERİNDE PATLATMIŞTIR. Sonuç olarak umdukları  “NE İDLİB NE RUSYA ELDE PATLAYAN KORONA” olmuştur.Sayfa Adresi: http://www.turktime.com/yazar/ne-idlib-ne-rusya-elde-patlayan-korona/6288