Türklerin Türküsü: Seni Ben Ellerin Olsun Diye Sevmedim
Talat Atilla

‘Dünya dönüyor’ dediği için Galilei’yi idamla yargılayan misyonun temsilcisi Papa, islam peygamberi Hz. Muhammed’e hakaret ettikten sonra, Fener Rum Kilisesinin ekümenikliğine destek için Türkiye’ye geliyor. Bu toprağın değerlerine meydan okuyanlara, Yavuz Sultan Selim Han’ın torunlarının, ‘demokratik fermanları’ gecikmeyecektir.

Türkiye, giderek milli olanların tecrit altına alındığı, ve hatta ikinci sınıf vatandaş muamelesi gördüğü bir ülke haline getirilmeye başlandı..

Bu milletin feryadını hamaset kalkanıyla küçültmeye kalkanlara hatırlatırız;

Papa’nın Türkiye’ye gelme sebebi; Türkiye Cumhuriyeti’nin içinde Ekümenik ismiyle ayrı bir devlet kurmak isteyenlere destek vermek değil mi?

Devlet içinde devlet kurmayı düşündüğün topraklara adım atmadan önce bir ulusun kudsiyetine hakaret edeceksin ve sonra aynı ulusun çocukları tarafından törenle karşılanacaksın, öyle mi?..

İslam ve şiddeti aynı kefeye koymaya çalışan Papa'ya Hıristiyan Engizisyon tarihini hatırlatacak bir siyasetçiyi yetiştiremedi mi Türkiye?..

Türk çocukları öğretmenlerinin donunu indirirken, Papa, medeniyet fularıyla sakladığı dişlerini Boğaz’ın narin ensesine geçirmeye hazırlanıyor..

O tek kalmış dişi yuvasından sökecek kudrette olduğumuza, tarihi tanık gösteririz..

Ya tarihi tekrar yazarız!

Ya da tarihin yazıldığı kitabı yakarız!..

Bir milletin, ‘karekter kodlarıyla’ oynamak hiç kimsenin haddi olamaz..

Gen kodlarımızı tüm Dünya tanır;

BAĞIMSIZLIK KAREKTERİMİZDİRSayfa Adresi: http://www.turktime.com/yazar/turklerin-turkusu-seni-ben-ellerin-olsun-diye-sevmedim/39