YORUMLAR
Toplam 13 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 8 Şubat 2015 Pazar 20:47

FİDAN'IN adaylığı konusunda açıklama yani ipler proftaymış:-) YERSEN KİRŞEN.

Yorumu oyla      6      0  
Misafir 8 Şubat 2015 Pazar 13:54

Bir üniversite hocasının şutlanıp yerine bir istihbaratçının getirilmek istenmesi ne anlatıyor? PUTİN devletine ESED rejimine doğru.SEBEP HURMALAR VE 28 ŞUBAT formatlaması.İP ampül birliği.İP görünürde kavgalı ampülle ama AKP'nin İsrail'le kavgası gibi teyyareden kavga.

Yorumu oyla      5      0  
Misafir 5 Şubat 2015 Perşembe 21:52

Konunun dini yönü şu çalıp çırpıyorsan o kıldığın namaz, namaz değil.Rüşvet hiçbir mezhepte ve dinde caiz değil ancaaaak bir hayır niyetiylen böyük bir ihale alduktan badehu bir genç şahsun vakfuna RIZAnızla yardım edersenüz caiz olabülüüü.Hayret eddiniz mi fetvaya.

Yorumu oyla      8      0  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 15:11

Bülent Bey, mazur görün AKP trolleri yazacakları kalmayınca şimdi klavyeye soldan -mış gibi asılıyor.Arsalarım mağazalarım dükkânlarım yansınkine böyleyken böyle:-)Bu ülkede mizah bir hazinedir tükenmez,rumuzsuz yazarsanız kimse sizi bilmez:-)Soldan soldan-mış gibi devam.Demetevlerden Doğan Sancak.

Yorumu oyla      14      3  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 14:58

Sn.Yazar, Ankara Demetevler'de 5 plazam 6 mağazam var.Siyasete girmek istiyorum amma vekillerin maaşının çoğu Meclis restoranında vatandaşa yemeğe gidiyor diyorlar.Ellerinizden öper 4 mahdumum var sizce netmeliyim.Plaza daha iyi siyaseti unut derseniz öyle yapayım.Saygılar D.T

Yorumu oyla      14      2  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 14:43

10.34 AKP'ye oy vermezseniz böyle pişman olursunuz.Ya tamam, iyi hem de çok iyi, felaket hatta müthiş organizeli çalıyorlar üstelik lafta da Adalet hukuk diyorlar amma yapıyorlar da. Hiç olmasa bu dertleri olmazdı Çankaya'nın.

Yorumu oyla      9      7  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 14:27

Sayın 10:30 , Yazılan makaleyi anlamadan , sürekli kendi ŞAHSİ işlerini burada YORUMLAMANIN hiçbir anlamı yok , Üslup olarak , Yazarla çok samimi bir şekilde senli benli bir tarzda muhabbetiniz çok garip .derdinizi belirteceğiniz bir arzu halci yada danışmanlık hizmetine ilişkin makalede bir anlam yer almamaktadır. OKUYUN 10:30 OKUYUN , ondan sonra eleştiriyi MAKALE'ye yapınız .

Yorumu oyla      15      0  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 14:26

Bülent Bey, AKP'yi savunacak yüzü kalmayanlar taktik değişti soldan- mış gibi vurmaya çalışıyor.Komiklik bu ya Banyo lifinde İHL parası SAKLAYANLARI savunamayanlar şimdi soldan şut atıyor.RUMUZLA YAZIN ARKADAŞLAR BENİM rumuzum ALgonguin bir tür Kızılderili Totemi,şans uğur kelimesi:-)

Yorumu oyla      12      0  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 14:07

Bülent Bey, Eski AKP'liyim İstiklal cadddesinde 6 mağazam var gelene gidene AKP nasıl çaldı ve CHP'yi neden bölmek istiyor İP buna nasıl yardımcı oluyor bunu anlatıyorum.İP+AKP yeni Hırsızlara cennet Türkiye.

Yorumu oyla      5      0  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 12:56

Konunun yeni Türkiye'deki yeni HAYRET ETTİREN karamanlı hocalarına göre dini yönü şu:-) ihale almak için verilen para RÜŞVET DEĞİL bağıştır.Makara ve makarna dönemi.

Yorumu oyla      7      0  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 12:32

AKP ve 17 bin cesetli demokrat VESAYET ANLAŞTI eski hırsızlar polis ve hakim savcı avında bunun ADI YENİ TÜRKİYE. İSRAİLLE TİCARET TAVAn YAPTI TGRT AKP zoruyla PROF. YALÇINTAŞ AZARLANARAK İSRAİL'E VERİLDİ.SİLAh alımı devam ediyor..GERÇEK YÜZLERİ BU...aydın:-) HALK YER...

Yorumu oyla      5      1  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 10:34

2014 Seçimlerinde çankaya da size oy veren seçmenlerin, bu konudan haberi olanların alayı,size acaip şekilde saydırıyor.İstersen Genelmerkez halkla ilişkilere bir soruver.Kimbilir uykudan uyanmıyasınız diye size doğrusunu da söylemezler.TED de okuyan iki tane çocuğum var.Ailece doğuştan bir CHP li olarak söylüyorum ki, size oy verirsem,o iki evladımı görmiyeyim...hergün Çankayanın göbeğindeyim 4 tane de mağzam var,gelene giden mal satmıyorum,elemanlarımlabirlikte bu olayı anlatıyorum.CEM.

Yorumu oyla      6      2  
Misafir 2 Şubat 2015 Pazartesi 10:30

Sn Kuşoğlu,senin belediyenin başkanının görev verdiği adam,Tapunun yazdığı resmi yazıyı kabul etmeyerek, "Tapu kimdir...Tapu nereden bilir bu kaydın kime ait olduğunu..vs.vs " hakaretler sıralayarak vatandaşı makamından kovarken.ben size sorayım,Türkiyedeki MÜLKİYETLERİN kaydını hangi kurum tutar,bu konuda hangi kurum yetkilidir? bana bu sorunun cevabını ver,Sonrada görev verdiğiniz adamlardan dolayı,görev veren sizler, "Cennete mi,Cehenneme mi gideceğinizi" sorgulayın. Sizin ALLAHINIZ varmı be?

Yorumu oyla      6      3