YORUMLAR
Toplam 7 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
hüseyin 17 Mart 2008 Pazartesi 

aydın dogan menfaati karsılığında akp yi medyasında destekleyerek iktidara getirmiştir. aydın doğan desteğini çekse akp bu kadar yükselemez.Tabi NTV gurubu da menfati karşılıgı akp yi destekliyor. adamlar akp sayesinde 100 misli büyüdüler. memleketin değerleri kendilerine peşkeş çekiliyor.

Yorumu oyla      53      49  
yusuf akyüz 14 Mart 2008 Cuma 

yılmaz özdil,e dil uzatan yalakacı şarlatanlar herkes onun gibi türkiyenin gerçeklerini dile getirse var ya bu memleket daha ceseretli daha bilinçli ve daha çağdaş daha uygar olurdu ne yani mehmet barlas gibi köşe köşe gazete değiştirseydi köşe köşe televizyon değiştirseydi bana ne ben patrondan alacağım maaşı bilirim deseydi dahamı iyi olurdu kaz kafalılar

Yorumu oyla      53      49  
bilirkisi 5 Mart 2008 Çarşamba 

Özdil o isi tek başına mı yapıyor! Uğur beyin sorumluluğunu gözardı etmeyin...Tek seçici U.D dir.

Yorumu oyla      53      49  
Özgür 5 Mart 2008 Çarşamba 

Birand bir numara olarak kalacak.. Türk seyircisi artık haberde içerik istiyor..Dündar bunu nasıl yapacak..?.

Yorumu oyla      53      49  
Botoks 5 Mart 2008 Çarşamba 

Haberi yazan arkadaş ya çok iyi niyetli yada tv olayını bilmiyor.. Yazar bey televizyon haberciliği reyting kanallarında başka yürür..O işi Yılmaz hiç yapmadıki ATV haberdekısa dönem çalıştı..Orada da kırca ve ciddi bir ekip vardı..yılmaz orada ne yapmış ki ?. Yapmayın bilmeden yıdız parlatmayın..

Yorumu oyla      53      49  
feromen 5 Mart 2008 Çarşamba 

İnce zekalı ve tv sihirbazı Yılmaz 16 gündür Star"ı yönetiyor..Şimdi Star"ı Fox bile geçiyor..Nerede sihirbaz.. Arkadaşlar Yılmaz iyi kalem olabilir ama TV habercisi değil..8 dakiki Özcan Deniz haberi verilirmi ?.Bumu etik yada zeka..Bırakın ya..

Yorumu oyla      53      49  
Yılmaz 4 Mart 2008 Salı 

İsmini vermeden yalakalık eden Yılmaz Özdil"dir..Çünku kafve aralarında bile bire bir bu yazdıklarınızı anlatıyor..Yılmaz oğün"dan bir gazete istiyor..

Yorumu oyla      53      49