YORUMLAR
Toplam 9 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 6 Nisan 2017 Perşembe 08:48

Dikkat ettim de bütün hesaplar Ak Parti ve MHP tabanı başta olmak milliyetçi muhafazakar kesimin üzerine yapılıyor. Ama hesaplarınız türk çarşısına uymayacak !. 16 Nisan gecesi halkın, Avrupalılar, PKK, sol terör örgütleri, Kıbrıs'ta Türkiye'yi işgalci ilan edip Türkiye'lilere her türlü hakaret ve iftira eden azınlık bir kesimle ayni tercihi yapmadığını göreceksiniz. Birileri utanmadan Atatürk ve Öcalan posterlerini bir araya getirecek, sonra da AKP- MHP yakınlaşmasından rahatsız olacak ha !.

Yorumu oyla      2      1  
Misafir 6 Nisan 2017 Perşembe 08:27

Avrupa'da yalnız türkler için değil, bütün ötekiler için soğuk rüzgarlar esiyor. Bu durumun sosyo-ekonomik, ideolojik, dini ve tarihi nedenleri var. Bunu Türkiye'deki bir siyasi liderin, benim ve dünyadaki çok geniş bir kitlenin kanaatine göre yüzde yüz haklı ve mertçe olan çıkışlarına bağlamanız doğru değil.

Yorumu oyla      0      1  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 14:17

ERDOĞAN’A RAĞMEN FETO’CULAR KORUNUYOR MU? Türkiye’nin en büyük 100 işletmesinden biri olan Kayseri Şeker Fabrikası’nda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Boğazlıyan başta olmak üzere birçok yerde işletme ve ortakları olan Kayseri Şeker, bir süredir FETÖ tartışmaları ile gündemde. Kayseri Şeker’de Genel Müdür Levent Benli, FETÖ’ye kaynak aktarmaktan tutuklanırken, gelişmelerden 1. derece sorumlu ve aynı zamanda Levent Benli’nin amiri olan Hüseyin Akay’ın etrafındaki siyasi zırh, Kayseri’de gündemin bir numaralı tartışma konusu. Kayseri’de yerel yayın yapan günlü gazete Kayseri Deniz Postası, 25 Ağustos 2016 tarihli yayınında, AKP Gurup Başkan Vekili Mustafa Elitaş’ı Kayseri Adliyesi’ne makam arabası ile giriş yaparken yakalamış, Elitaş’ın ziyareti sonrasında da 20 FETÖ elemanının serbest bırakıldığını iddia etmişti. YURT’a gelen bilgilere göre akıl almaz iddialar bunlarla da sınırlı değil. Kısa süre önce Kayseri Şeker’e Yozgat Polisi’nin düzenlediği FETÖ/PDY operasyonu çerçevesinde gözaltına alınan 6 kişiden 3’ü tutuklanmıştı. Yozgat Emniyet Müdürlüğü tarafından Kayseri Şeker Fabrikası Boğazlıyan entegre tesislerinde usulsüzlük yaptıkları, himmet adı altında çalışanlardan para topladıkları, FETÖ’ye sistematik şekilde finansman sağladıkları, Fethullah Gülen terör örgütüne mensup kişileri terfi sınavlarında kayırarak yüksek mevkilere terfi ettirdikleri ve örgüte bağlı olmayan kişilere psikolojik baskı uygulayarak istifaya zorlayıp iş akitlerinin feshedilmesine neden oldukları iddiasıyla gözaltına alınan; 2 hafta önce görevden ayrılan Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Üyesi ve eski Genel Müdürü Levent Benli, yardımcıları Mehmet Özoğul ve Boğazlıyan Entegre Tesisi Müdürü Bilal Karaköse tutuklandı. Akay’ı kim koruyor? Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Kayseri Şeker’in Başkanı hakkında tanıkların ciddi iddiaları kayıtlara geçmesine rağmen ifadesi dahi alınamayan Hüseyin Akay’ın etrafında oluşan siyasi zırh Kayseri’yi karıştırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “FETÖ ile mücadele torpilsiz ve kayıtsız şartsız olacak” sözlerine rağmen binlerce emekçi ve devletin hissedar olduğu Kayseri Şeker’deki ilginç gelişmeler özellikle Kayserili siyasiler ve çiftçiler tarafından tepkiyle karşılanıyor. “Hüseyin Akay’ı kim koruyor?” sorusu Kayserililerin en önemli tartışma konusu. İŞTE YURT GAZETESİ’NİN MANŞETTEN VERMESİNE RAĞMEN SONRADAN SİLDİĞİ O LİNKİN ÖNBELLEĞİ: http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/kayseride-neler-oluyor-h11595.html

Yorumu oyla      1      0  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 14:06

Kayseri şeker fabrikasındaki paralel yapılanmanın perde arkası ortaya çıktı. Pancar ekicileri kooperatifi başkanı Hüseyin Akay, İdris Naim Şahinin kurucusu olduğu MİLAD partisinin eş başkanı ile Paralel yapının organize ettiği dernekte uzun bir süre görev almış. KAYNAK: https://www.kayseriyerelhaber.com/gundem/huseyin-akayin-paralel-yapi-ile-iliskisi-tescillendi-h16375.html

Yorumu oyla      1      0  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 12:16

tüm MHP sana gurban olsun.

Yorumu oyla      3      1  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 12:09

Rahmi Turan beyin burada torpili var bu çok açık. şimdiye kadar yazdığımız yüzlerce mail kendini demokrat zannettiğimiz talat efendinin kadrine uğruyor. ne yani, herkes eleştirilir, rahmi turan mı eleştirlemez? Bize hakaret ediyor, biz de onun kadar sert yazıyoruz ama makas hemen. talat efendi eyvallah sana eyvallah..

Yorumu oyla      0      1  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 12:01

Rahmi Turan bey; Parti yönetiminde sizin isminiz yıllarca milli ve milliyetçi diye geçmiştir ve Sayın Bahçeli en az 4 kez sizinle ilgili belki de kimseye kurmadığı güzel kelimeler kullanmıştır. Bir bakın allah aşkına. Köşeniz MHP muhaliflerine ayrılmış neredeyse. Sizin gibi bir duayene yakışır mı değerli turan. Efsanesiniz, lütfen efsane kalın. (Talat bey de efsane diye yazıyorsa bildiği vardır) lütfen sakin ve türkiye için el ele verelim. saygı ve hürmetle..

Yorumu oyla      1      0  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 11:57

değerli abim MHP'deki muhaliflerden 1'i hariç diğerleri söylemlerinde MHP ve MHP'nin tüzel kişiliğini temsil eden Bahçeli beye saldırıyor. MHP küçülürse, PKK'nın işine yaramaz mı? Bakınız meral hanıma. Kendisi FET'cu değil ama FETO'nun kontrolünde. danışamnı da da tutuklandı. Lütfen MHP ve Bahçeli'yi artık incitmeyin. MHP yönetiminin size fazla sert olması şaşkınlığından, sizden beklenmeyen yazılar yazmanızdan. liütfen bir kez daha düşünün. saygılar. Ülkü ocakları eski genel başkanı.

Yorumu oyla      1      0  
Misafir 5 Nisan 2017 Çarşamba 11:52

Rahmi abi namı diğer kara murat iyi ki varsın. atına atlayıp küffara kılıcını çek abi. saygılar. erdem..

Yorumu oyla      1      0