YORUMLAR
Toplam 6 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 1 Eylül 2016 Perşembe 22:57

CHP'li Şevki Kulkuloğlu'ndan çağrı,"Gelin kullandığımız cep telefon numaralarının operatörlerinden aynı anda kamu oyu önünde beraberce müracaat ederek arayan aranan numaraların tamamının kök kayıtlarını isteyelim son 15 seneye ait. Bakalım görelim. Son 15 yılda Fetöcülerle kimler kaç kere görüşmüş. 15 Temmuz’daki şerefsiz vatan hainlerinin kalkışması sonrası Fetö terör örgütünden gözaltına alınanlar ve akrabalarının numaraları ile kimler, kaç kere görüşmüş. Millette açıkça görsün". AKPden TISSS

Yorumu oyla      8      0  
Misafir 30 Ağustos 2016 Salı 13:07

KAtılıyorum çalışan bir kaç vekilden birisi Bülent bey ne üst düzey görev verdiler, ne kıymetini biliyorlar. ankara yı adım adım dolaşan, mecliste sabahlayan bir siyasetçi. sabır taşı mısın mübarek adam. TBMM de bir muhabirim ben ve sosyal demokratım hiç ümidim kalmadı artık bu partiden herkesin paçasını aşağı alan bir irade var chp de ç kan ağlıyor içimiz.

Yorumu oyla      8      1  
Misafir 30 Ağustos 2016 Salı 12:56

19:29 da mail yazan arkadaşa bak sen. adam, vekili özel kalem müdürü sanıyıor. sekreteri sanıyır. ey chp bu yüzden adam olmazsın sen.

Yorumu oyla      9      1  
Misafir 30 Ağustos 2016 Salı 12:54

Yalnızca Show yapan, ekranda görünmek için bin takla atan polise ana avrat küfredek kadar gözü dönmüş, ahlakını kaybetmiş vekillere gidip dertlerini yansınlar. Kemal beye bazen hayret ediyorum. Nasıl oluyorda bu kadar tuhaf insanları bir araya getirebiliyor. Başka bir çarem olsa kesinlikle chp ye oy vermem. belki de sandığa gitmeyeceğim artık.

Yorumu oyla      11      1  
Misafir 30 Ağustos 2016 Salı 12:52

Sayın Kuşoğlu sizin gibi hümanist ve çalışkan bir milletvekiline bile sataşılacak kadar görme bozukluğu, hissetme zaafiyeti ortaya çıkmışssa bu CHP'den ne yazık ki hiç bir şey olmaz.

Yorumu oyla      9      3  
Misafir 29 Ağustos 2016 Pazartesi 19:29

Senin seçmenin divane mi deli mi olup olmadığını Çankaya Belediyesine gidip öğreneceksin.Allah akıl versin fikir versin.Yaratan da ısrarla size ne akıl veriyor nede fikir.herikisi de sizde oldukça fakir.

Yorumu oyla      5      3