YORUMLAR
Toplam 13 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 11 Ocak 2015 Pazar 13:08

Çoktandır bu AKP avukatı olan ,İslam cumhuriyetçisi kadını öven taktir eden yoktu . Yine çıktılar, bu kadının yorumlarının neresinden felsefe ve mantık fışkırıyor?

Yorumu oyla      0      3  
Misafir 11 Ocak 2015 Pazar 05:50

Zülf-ü yare dokunuyorsa beklet, yeni makale çıkınca yayınla yorumları ki ilerde bir gün hesap sorulursa "efenim biz kurallarımıza uyan her yorumu yayınlıyoruz" deme hakkını kazan.

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:45

FRONTAL hanım: "Dün Türkçeyle felsefe yapılmaz diyenin aklına şaşarım" bugünse "TÜRKÇEYLE felsefe yapılmaz" dense de sizin yorumlarınızdan felsefe ve mantık süzülüyor efendim.Türkçe güzel bir dildir ve felsefeye müsaittir Yunus'un dilidir.Bedrettin Beyin dili biraz muğlak olsa da, o bile çok güzel.Anlayan,anlayabilen anlıyor . Türkçe güzel bir dil .Türkçeyle düşünce fevkaladenin fevkınde anlatılır efendim, hem de çok güzel.Esen kalınız.

Yorumu oyla      3      1  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:29

Farkında mısınız? Eskiden haber ve makalelere yorum yağardı, iki yıl öncesine kadar, hatta bir yıl öncesine kadar. TIKSAYAÇı kaldırdınız, TIKlar azalmaya başladığında, bu da makalelerin dibinde "Talat Atilla/Güneş" imzası görülmeye başladığı zamana denk geliyor. Tam da havuç-sopa ikizinden bahsetme gereği duyduğum zamana denk geliyor. Elbette herkangi bir SKANDAL ile ilgisi yok. Lâkin, ben bir türlü çözemedim bu "denk gelme"nin nedenini. Birileri anladıysa ve anlatırsa da sevinirim.

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:18

-2- Sizden ALINTI haber ve linki.Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Gezi olayları sırasında ‘öldürücü nitelikleri olduğu’ bilinen FN 303 marka silah kullanıldığını resmen kabul etti. Ulusal Kriminal Büro’nun FN 303 ile ilgili raporunda, ‘biraz öldürücü tüfeklerdir’ deniyor. http://www.turktime.com/haber/Emniyet-ten-gec-gelen-itiraf-/321379 . ve başlığa katkı, o da yine sizden, " Talat Atilla: BÖYLE SKANDAL GÖRÜLMEDİ!". Demek ki neymişşşş... CAMBAZABAAAKKKKK...

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:14

-1-Sizden ALINTI haber. ULUSAL ve uluslararası alanda yeminli teknik ve adli bilirkişilik yapan Ulusal Kriminal Büro’nun FN 303 ile ilgili raporunda, tüfeklerin kutularının üzerinde, “Ölüme sebep olabilir, yüze ve kafaya nişan almayınız” uyarısının bulunduğu belirtildi. Raporda, “FN 303 tüfekleri, ‘biraz öldürücü’ (less lethal) tüfeklerdir. Bu mermi bir insanın yüzüne, cildine, gözüne yaklaşık 11 kilo ağırlıklı bir balyozla vurulmuş gibi şok etkisi yapar.”

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:14

SKANDAL GÖRÜLDÜ: Hizmete vur her VAKİT müfteri gazetenle/ Al ihaleyi ÇAL oyna vur saza tezenenle.

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 14:08

Böyle skandal görülmedi:Birileri kendilerini devirmek için sabahlara kadar ışıkları yakanları A.Yalçınkaya'ya ayar ve internet belgesi verenleri Kumpas kurbanı ilan ettİ.VAKİT N-AKİT vakti. Bedrettin Habiboğlu'nu anlamak için de Vakit'e değil okumaya ihtiyaç var:-)

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Ocak 2015 Cumartesi 12:46

Ruslar, koskoca Aral gölünü kuruttu nükleer denemelerle, bu hükümet de hırsızlık, yolsuzluk ve hukuksuzlukla insanların çoğunun umudunu kuruttu yarınlardan. Dünya Paris saldırılarını yazıyor havuz gazetelerinin başlıkları korkup titredikleri klasik konu. Korku ruhlarına şuuraltılarına sinmiş. Hırsızlar hep korkarak yaşar.

Yorumu oyla      5      0  
FRONTAL 10 Ocak 2015 Cumartesi 11:37

Asıl skandal ve rezillik ne biliyormusunuz? Peygamber efendimize hakaret eden Fransız karikatürist için özel sayı çıkarıp, sayfa karartacak kadar alçalmaları. Filistin, Suriye,Mymar, Arakan da milyonlarca Müslüman katledildi. Hangisi için sayfanızı karartıp özel sayı çıkarttınız? Zaman Kalleşlik Zamanı!

Yorumu oyla      5      4  
Misafir 9 Ocak 2015 Cuma 19:08

tüyap ve sahibi yapı merkezi firmaları ikili ele alınırsa , İBBnin de bu firmayla çok uzun yıllardır iş yaptığını düşünürseniz ortada skandal falan yok. gazeteci dediğin araştırmayı da bilmeli.

Yorumu oyla      6      0  
Misafir 9 Ocak 2015 Cuma 14:21

Skandal derken 4 bakanın paklanması mı kastedilen! Yazı başlığı bunu hatırlatsa da. Ne mümkün. ALO medya dönemi.Ne mümkün demişken: "Ne mümkün zulm ile bidâd ile imhâ-yı hürriyet Çalış idrâki kaldır muktedirsen âdemiyetten. Gönülde cevher-i elmâsa benzer cevher-i gayret Ezilmez şiddet-i tazyikten te'sir-i sıkletten "

Yorumu oyla      11      0  
Misafir 9 Ocak 2015 Cuma 10:16

Ayhan Işık da AKP'li değil miydi diye şüphelenmeye başladım:-)

Yorumu oyla      7      0