YORUMLAR
Toplam 23 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 13 Eylül 2014 Cumartesi 15:26

Şehrizar konaklarında en dikkat çekerün ennnn ucuz daire (villa) 2,5 milyon.Nazar itme ne olu çaluş senün de olu.Ben çaluşduuun 30'uma varmadan helalunden bağuşundan kazanduum, bildük öğretü neyüm yazma .Urla için ver 130 bin YTL bilir küşüye bağuş, al villayu ortadan sıvuş..Tatüllerde neyüm gelüüü denüzde çimersüüün....

Yorumu oyla      2      0  
Misafir 13 Eylül 2014 Cumartesi 11:44

Bildik öğreti şöyle olur: HaVUZ Dünyada en büyük medya başarısını gösterir: Hırsızlığı DARBE yapar.AVAM ÇALDILAR DA YAPTILAR da DER. 4 BAKANIN DOSYASI MECLİSTE BAYATLAR....DÜRÜSTLÜK 32.KATTAN DÜŞERKEN MECLİSTEKİ tuzluklar Hakim ve savcılara zam -rüşvet -yasası onaylar.AKP eski DIŞ İŞLERİ BAKANI.Y YAKIŞ dış politikada çok hatalıyız AKPli vekillere anlatıyorum abi halkısın ama BİZİ DİNLEMEZ DİYORLAR DEMİŞTİ.KORKU İKBAL KORKUSU SOMAYı GETİRDİ...BUNLARDAN NE KÖY OLUR....BİR DE KLAVYECİCİKLER VAR.

Yorumu oyla      2      0  
Misafir 12 Eylül 2014 Cuma 20:50

Bir Emre teğmen vardı.Şehit düştü 20'li yaşlarda ne gemiciği oldu ne konağı..Dürüsttü 20 değil 220 yıl yaşasaydı değişen bir şey olmayacaktı.O vatan için nutuk çekmedi Canını verdi.Aklanmaya ihtiyacı olmadan AK ve paaaak şehit gitti..Birileri aklasın karaları,methetsin kendi zekâsını...El Kadir olan Seyretmiyor...Devran hep aynı dönmez...Hak sillesinin sadası yoktur...

Yorumu oyla      2      1  
Misafir 12 Eylül 2014 Cuma 20:42

Yeni terim ve kavramlara EK: Şehrizar konutları, Sıfırlayamadım,Kupon arazi, 10 milyon dolar nedir geri ver kucağımıza oturacak,Memurun maaşı kadınların yaşı sorulmaz:-)32.kattan düşersen sektöre-l uğra.Esed 15 günde gider.Hamdolsun,Yattayız.Sanmaki hayırsever ve polis aynı kattayız...Yağ damarlarımızda akar ampülü EDİSON BULdU HAVUZ PARLATIR BİR DE TROLLER...AK ARAZİ KUPONU kara SANDIK İÇİNDİR.NUHUN ANKARA MAKARNASI DEĞİL ANKARANIN CARİ AÇIĞI sanmaki kapanmaz Biter ALTINI...SAAT KAÇ DEME!!!!

Yorumu oyla      1      1  
TOTEM 12 Eylül 2014 Cuma 20:17

:)) 7 yıldır birbirindençok farklı saflarda ama birbirinin kopyası tiplerle uğraştım ruh ikizi sözü buradan silime dolandı hepsi belli merkezlerden yönetiliyorlar,hepsinin beyni ve vicdanı kiralık,hepsi bildik öğretiye dayalı şablon kelimeler kullanıyorlar ve hepsinin kelime hazinesi sloganlarla sınırlı üretim muhakeme analiz yok sadece ezber var papağan gibi kendisine öğretilenleri bıkıp usanmadan tekrarlayıp duruyorlar. şimdi ben bu perspektifteki insancıkları nasıl dikkate alıp muhatap alayım

Yorumu oyla      1      0  
Misafir 12 Eylül 2014 Cuma 19:36

İşin sırrı yok işin sırrı çalıyorlar ama demek zorunda kalan yoksul ve kültürsüz diyeyim cahil demeyeyim halk.Dünyada nerde var sağlıksız şartları aşikâr ölüm madenlerinde bile çalışmak için eylem yapan halk.301 cansız bedenden sonra da tekme ve yumruk yiyen halk...Sonra da halk seçti:-)SANDIKTA aklanduk..Ulema TÜRGEVE bağışa fetva verir...FITRAT değişmez....Padişahım çok yaşa...Padişahlar bile böyle rahat değidi...Deriiin ALGI HAVUZUNDA ÇİMDİRİLEN:-) HALK.AK halk.Silivri ve ampül ittifakı.

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 12 Eylül 2014 Cuma 19:15

Türk gibi kuvvetli sözünden sonra yıllar yıllar sonra literatüre herhalde şunu kazandırabildik.Türk yağları gibi kaliteli.Bir de Çalıyorlar fekat yapıyorlar.Hırsızlık söz konusuysa Darbe kumpas bu işin adı...Başka yeni terimler DE VAR: 32.Kat Sektörel, Soma FITRAT.RÜŞVET bağış.Havuz derin,ALO FATİH BAK BİR ALT YAZI GEÇİYOR... YAĞsever VE GÖRMEZ ULEMA ÇOKKK...Fakire MAKARNA KAKARA MAKARA...İŞTE YENİ ANGARA...SİLİVRİ+HAVUZ+BEKAA.SEBEB BND DİNLER İRAN DİNLER ABD DİNLER...GEL DE OYNAMA...Oynatırlar.

Yorumu oyla      0      1  
TOTEM 12 Eylül 2014 Cuma 17:15

Bizim en büyük sorunumuz,Herkes her şeyi bildiğini ve her işin sırrını çözdüğünü sanıyor ahkam kesmede üzerimize yok!üç beş makale ve haber okuyan ulema kesiliyor yada birkaç şarlatanı ulema kabul ediyorlar.yazarları analistleri ve partililer yada müridleri gülümseyerek izliyorum samimiyetsizlik diz boyu herkes şam şeytanı olmuş kime neden hizmet ettiklerini bilemiyorum,kendilerininde bildiklerini sanmıyorum ama bu da bir güdü demek ki.dünya soytarılara ve zalimlere kalmış ne çare.

Yorumu oyla      0      0  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 21:56

"Çarşı ağasından tartısı bozuk olan korkar." Polisi sür kuyumcuyu yata yolla kanunla kolla.

Yorumu oyla      3      3  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 19:29

Toplam gazete tirajımız 4,5- 5 milyon Japonya'da bir gazete A.Şimbun 11 milyon tabi bu ülkede Somalar olur hırsızlıklar HAVUZca Faiz Lobisinin DARBESİ diye yutturlur...Bu ülke Bitlis kadar olmayan ülkeden 3 yer...Yeni Türkiye SANDIKTA aklanan kuyumcular ülkesi...Yağı Egede çok boldur...Şimdi her AVM de YAĞ...AVM ler sağolsu rezidanslar var olsun Kadıköydeki CAFE Türgeve fada olsun.Çalıyorlar emmmmeee...YAHYA bile mahkemeye çıktı bunlar POLİS avında NE YENİ bir ÜLKE...YAĞCILARI bol ülke...

Yorumu oyla      3      3  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 19:23

Bülent Bey,Zenciler şimdi AkSaraylar'da onlar cari açık kapatmada çok farklı yollar buldular ekonomi dehası her biri.Ekonomi demişken havuzda olmayan reel bilgilerden bazıları:"Ekonomi son 5 yıldan bu yana patinaj yapıyor. - İhracatımız 5 yıldır 150 milyar dolayında. - Milli Gelir, son 5 yıldır 10 bin dolar bandında. - Kalkınma hızı, son 5 yıldır Cumhuriyet tarihinin tek parti iktidarlarının en düşük düzeyine inmiş durumda. - Cari açık son 5 yılda Cumhuriyet tarihimizin toplamından fazla." -

Yorumu oyla      3      3  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 19:00

08.57 Ben sahibi belli olmayan havuzun yazarlarını kale almıyorum.Faiz lobisi masalları anlatan yerdeki vatandaşı değil tekme atanı savunan dünün derin Sabahını Akşamını biz iyi tanırız.Herkes kendi yoluna sen SIfırlayamayanları KUMPAS kurbanı diye parlat havuz bunun için kuruldu.Kakaracı konuşmasını Metehan Demir kabullendi özür diledi.Kimse ayranım ekşidir demez hırsızlar da çaldım demez...Sen savun savunan yorumcu:-) Devam et...

Yorumu oyla      4      3  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 18:51

SANDIKTA AKLANDIK.Savcılara rüşvet ZAMMI:-)Bu millet ekonomik değerler cebini iyice yakarsa ne kuyumcu kalır ne kakaracı ne de kripto kimlik havuz masalları..İlköğretimli 27 milyon insanın olduğu ülkede Rızalar hayırsever diye yutturulur.Bitli baklanın kör alıcıları, işte yol yapıldı çaldılar ama köprü de yaptılara bizi razı etme gayretinde.MEDYA susuturuluyor...Ekmeksiz yaşarım hürriyetsiz asla.Almanlarla ortak ihale alan havuzcuların isimleri de belli. SANDIKTA AKLANDIK.HUKUK GUGUK.SIFIRLA:-)

Yorumu oyla      4      2  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 18:38

08.57 Çalıyorlar ama yapıyorlar.Yapılanların fonları bitmek üzere.Çalıyor ve yapıyorlar varsın 301 kişi ölsün,10 kişi düşsün villalar ve arsalar cukkalansın gazetecilik ALO Fatihe gelsin.49 rehin için yasak gelsin...Kİme ne? Avrupa'da en az kitap okuyan dünyada da en azlardan ama iş kazasında ve yumruk yemede 1.yiz. Senin üslubun da bu vatandaşa ayna.Her malın müşterisi olur.Bazıları kuyumcusever 4 bakanı düşen hükümete de methiyelik malzeme bulur.Burası Somadan sonra tekme yiyenlerin ülkesi:-)

Yorumu oyla      1      1  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 09:00

2013 Mayıs ayı ile 2013 Aralık 25 i arasında IMF maşası çetelere uşaklık yapan, kripto kimlikli gizli yapılanmalarla, bu millet hesabını görmüş değil.Bu hesap en ağır şekilde görülecektir,Tefeci maşalarına, Yüksek faiz lobisinin tetikçilerine itina ile duyurulur.

Yorumu oyla      2      1  
Misafir 10 Eylül 2014 Çarşamba 08:57

09 Eylül 2014 Salı 11:19, Adama sorarlar, hırsızlık ve yolsuzluğun olduğu ortamda,enflasyon %100 lerden, %8 lerin altına, Faiz oranları %120 lerden %6*7 lerin altına düşebilir mi. Bunun cevabını halk %52 ile veriyor,fakat zeka yoksulu yurttaşlar da, 2013 ün Mayısında Kamu borçlanma faiz oranının %4.65 şe gerilemesi dolaysı ile düğmeye basan TEFECİ cuntasına maşalık yapmak için sokaklara dökülüyor.Türk Halkı bu gerçekleri görüyor ve değerlendiriyor.TEMEL.......

Yorumu oyla      2      2  
Misafir 9 Eylül 2014 Salı 11:19

13.168 işçi iş kazasında öldü AKP döneminde.Avrupa birincisiyiz.Olumsuz işlerde birinci çürük bina çürük maden....Hırsızlık....

Yorumu oyla      4      3  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 19:03

İhsan Özkes'e oy veremeyen sözde CHP'liler aslı kelaynak komünistler yeni CHP'yi hazmedemiyor....Şöyle balyozcu DOĞANlar olmalı ki....Neydi o şartları hazırladığımız ERGENESOL günler...APO'ya gül veren SOLCU aydınlar.ELİTİST rakıcılar ülke kurtaracak.RAKı içene değil sözüm benim de RAKI MASASINDA MİLLETE HAYAT TARZI KILIK KIYAFET DÜŞÜNCE BİÇENLERE.....İlerici görünümlü YOBAZLAR,Kelaynaklar TÜRLÜ TÜRLÜ...Ç.Doğanı aday yapsaydı CHP %98 oy alırdı.İçelim azizim.

Yorumu oyla      3      3  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 18:58

CHP, darbeci laikçi yapıdan uzaklaştıkça birileri Bilge Kağan selamı mucidi birileri çok kızıyorlar ve yazarın şahsında CHP'yi şamanist Türklükten kopan CHP'ye yorumlarıyla kızıyorlar.Bir de sağdan vurma var.Müneccimler de var 2030 -34-arası kim başbakan olacak kim kuyumcularla irtibata geçecek...Kim 700 binlik saat takacak..32.Kattan düşenler sektörel ve fıtrat kurbanı, katı çıkanlar hangi torunlar tosunlar olacak adam her şeyi biliyor:-) Bilge Kağan bilgisi olabilir bu da:-)

Yorumu oyla      3      4  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 14:36

Laikliği savunanlara Beyaz Türk diyorlar.Soma'da ölen 301 işçimiz de laik'ti.Hep lüks zevklerden hoşlanıyorlar,çay saatlerinde fırsat bulup Y.Özdil okuyup keyifleniyorlar, maçları takip ediyorlarmış söylenildiğine göre.İktidar öldürür muhalefet dövdürür işçiyi ama hepsi zenciliği paylaşamaz.Tartışmayın hepiniz zencisiniz işçi'dir Beyaz Türk. (hulya)

Yorumu oyla      4      0  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 13:31

23 yaşındaki Menderes Meşe facebook sayfasına bakınca tam bir beyaz türk olduğunu görüyorsunuz.Laik,Atatürkçü ve samimi.Şikayetleri ise beyaz türk şikayeti, yani lux şikayetler.Sakın ola sizler üzüleyin sizde gözümüzde Erdoğan kadar zenci türksünüz.

Yorumu oyla      4      0  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 13:22

Zenci Türk Erdoğan'a sitem eden sn. Kuşoğlu çok haklısınız.Kesinlikle sizde Erdoğan kadar zencisiniz.Ekmek için Ekmeleddin'i aday gösteren Chp'de Erdoğan kadar zencidir.Chp'nin imkanları Erdoğan'a göre az olsada Beyaz Türk hakaretini yememeli.Beyaz Türk,inşaatın 32.kattından yere çakılan Menderes Meşe'dir. (hulya)

Yorumu oyla      10      0  
Misafir 8 Eylül 2014 Pazartesi 11:44

Sn Kuşoğlu zenciyi bahse konu koltuğa taşıyan zencilerin ta kendisi. Sizin gibi beyaz Türklere rağmen.Anladın sen oni.Yeminle söylüyorum.iki gün önce seçilen p.meclisinin mensubu olduğu zihniyet,chp yi yönettiği müddetçe,2024 e kadar sn Davutoğlu başbakan,2024 ile 2034 arası sn Babacan Başbakan olacak,bu zincir böyle sürüp gidecektir.Tabi sizlerin kafası değişirse,tablo değişebilir.

Yorumu oyla      1      2