YORUMLAR
Toplam 7 yorum var. Onay bekleyen yorum yok.
Misafir 6 Temmuz 2014 Pazar 08:29

Bu kadar yolsuzluğa batmış, kendi yanındaki dar ÇETE dışında dostu kalmamış birisine verilen her destek yarın barsakları temizlerken gurultuya yol açacak, o da olmazsa kabızlık yapacak. Yarını düşünmeden, ağzından kendi adından başka tek doğru laf çıkmayan birisini nasıl bu kadar gözükara savunurlar anlayamıyorum. Ya korku derler ya da menfaat. Bunun yarını da var. Nürenberg duruşmalarında NAZİ müsveddelerinin "verilen emirleri uyguladım" diye kendilerini savunmaları onları kurtaramadı,

Yorumu oyla      5      0  
Misafir 5 Temmuz 2014 Cumartesi 16:45

Ata TVde murat şefkatlinin adı murat şefkatsizdi. Onun allah.korkusu yoktur

Yorumu oyla      5      0  
Misafir 4 Temmuz 2014 Cuma 14:20

onlarca kişinin parasını aylarca çalıştırıp, üzerinden fazi yemek yeterince utanç verici. Bu YSK açısından da suç. YSK uyuma. Bu suç, Hüseyin Sözlü'nün görevden alınmasını gerektirecek kadar ağır bir suç

Yorumu oyla      4      0  
Misafir 4 Temmuz 2014 Cuma 14:16

Murat şefkatli'ye fazla bir söz söylemeye gerek yok. Herkes ne olduğunu biliyor ama adana belediye başkanı Hüseyin Sözlü büyük hayal kırıklığı yaptı.

Yorumu oyla      5      0  
Misafir 4 Temmuz 2014 Cuma 14:15

Adana Belediye Başkanı'na uzaktan bakınca, iyi bir adam gibi görünmüştü ama uzaktan davulun sesi hoş geli,r derlerdi. Kalıbının adamı değilmiş.

Yorumu oyla      4      0  
Misafir 4 Temmuz 2014 Cuma 14:14

Yazınızda meselelerin özü yok.O böyle dedi şu şöyle dedi.Oysa vesayet eski savcının emriyle güçlendi.Hukuk guguk oldu.APO 2015'te serbest.Soma'da hiçbir gelişme yok.Kürdistan dibimizde.H.Çelik,hayırlı olsun dedi.Yolsuzluk kumpas diye örtüldü...Falan MHP'li şöyle dedi CHP'li böyle dedi...BB da haşhaşi masalı anlatırken PKK yol kesiyor REZA yatlarda gumpas masalı revaçta.Enflasyon yukarılara doğru...Bunlar önemli değil.CHP A.Gül'ün isteğiyle Ekmel beyi nasıl aday yapar bu önemli.

Yorumu oyla      11      0  
Misafir 4 Temmuz 2014 Cuma 14:14

Adana Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MUrat Şefkatli'de iyi surat varmış. Helal olsun!

Yorumu oyla      4      0